Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miezu View Post
    1)-felixb
    2)-miezu
    Miezule voteaza in partea cealalta ca si eu am gresit.

    Comment


    • Eu unul merg pe mana voastra.

      1) felixb
      2) Paulic
      3) miezu
      4) fica
      5) GGI78
      6) SilviuB
      Last edited by SilviuB; 25 June 2008, 23:52.

      Comment


      • Originally posted by SilviuB View Post
        Eu unul merg pe mana voastra.
        O sa vezi ca o sa fie bine.

        Comment


        • Doamne ajuta ... Pana acuma am vrut sa particip la 2 si mereu au intervenit probleme personale, legate de sanatatea familiei si dupa ziua de azi tare mie ca nu o sa ajung in urmatoarele 2 saptamani ( sunt cu bacu si eu maine tre sa plec din oras ... Halal de bac ce o sa am ) ... Dar poate cu ajutorul lui Dumnezeu o sa ajung sambata cu sau fara masina ( asta daca reusesc sa trimit alta persoana in locul meu ... ).

          Comment


          • Nu e obligatoriu sa vii cu masina.

            Comment


            • Ar fi fost culmea sa ziceti "nu bah nu te primim ca nu ai masina" ... Nici nu mi-a trecut prin cap asa ceva. Vedem cum evolueaza lucrurile pana sambata ( nu se stie sigur, nici nu am votat inca ) ... Eu ma duc sa ma odihnesc acuma ... Maine plec dis de dimineata. Noapte buna tuturor ( nu va apucati acuma sa urati nb in thread :P ).

              Comment


              • Dar daca nu pot sa vin cu Logan-ul?...Si vin cu alta masina?Ma adoptati?:drol:
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Originally posted by GGI78 View Post
                  Dine ce vad eu in poll chiar persoanele care au facut cea mai mare galagie n-or sa vina... Asa ca iar o sa vedem... Ca facem misculatii pe la spate
                  Probabil "persoanele" la care te referi sunt eu. O sa vin sambata la fel cum am venit si pana acum. Si eu vreau sa lamurim lucrurile si sa fie bine.

                  miezu: "VITRIOL@"parerile tale" au adus la neintelegeri si dispute.....Suferim toti din cauza unor vorbe aiurea!"
                  Care au fost vorbele (din cele zise de mine) care v-au facut pe voi sa suferiti?
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Nici pe departe nu era vorba de tine

                    Comment


                    • Deci sa inteleg ca poll-ul respectiv se poate sterge, din moment ce paulic a iesit din cursa.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • KAndrei ,da se poate sterge pollul. Sa stii ca daca nu intru in cursa pentru organizatori,nu inseamna ca nu ma voi implica ,ca totul sa mearga bine,si sint de parere ca toti ar trebui sa se implice si sa nu lasam totul in circa organizatorului.
                        Referitor la Vitriol imi pare bine ca vine simbata ca sa lamurim problema,pentru ca eu cred ca sa inteles gresit anumite lucruri. Eu nu cred ca Vitriol cauta sa dezbine atita timp cind el a fost prezent la majoritatea intilnirilor noastre. Si mai cred ca ne ambalam prea tare si ne suparam pe cine nu trebuie.
                        Inca odata rog pe toata lumea sa nu mai intepe intr-o parte si-nalta. Sigur simbata vom rezolva toate neintelegerile.

                        Comment


                        • se pare ca s-au mai linistit lucrurile intr-un final . si paulic avea dreptate : daca avem ceva de spalat haideti sa spalam in familie . cam cum s-or fi simtit cei de la mioveni cand au vazut atata taraboi dupa vizita la ei ?
                          Last edited by florynelu; 26 June 2008, 08:03.

                          Comment


                          • Originally posted by kAndrrei View Post
                            Deci sa inteleg ca poll-ul respectiv se poate sterge, din moment ce paulic a iesit din cursa.
                            Andrei, sa stii ca nu am nimic personal cu tine, dar nu esti corect, parerea mea.Ce se intampla cu tine? Iti pierzi din autoritate?
                            De ce ai sters thread-ul gandit de tine cu alegerea unui nou organizator?
                            Pentru ca a iesit Paulic din cursa?Dar de ce a iesit, are voie? Fica ti-a cerut sa-l scoti , iar tu ai spus ca nu ai cum.......Daca Paulic a iesit din cursa, poate voturile lui se indreptau spre tine si ieseai tu....Pacat, as fi vrut sa te votez....

                            Comment


                            • Sorin gandesti gresit,poate fara voie dar uite cum apar neintelegeri,si implicit intepaturi iar cind aproape am rezolvat problemele.

                              Comment


                              • Eu spun GAME OVER discutiilor pe forum pentru ca intelege altceva,cel mai bine e sa ne intalnim sambata si sa discutam,pun pariu ca o sa se schimbe situatia radical in bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google