Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Felicitari inca odata bucurestenilor !
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #92
      poze

      Uite toate pozele de la intalnirea de azi
      Last edited by 555SSS; 21 June 2008, 21:58.

      Comment


      • #93
        Am resetat pollul.Inca odata felicitari pentru intalnire,si felicitari posesorului de logan albastru cu discuri pe spate , PAULIC din cate am inteles
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #94
          Cristi_Xp, tu cand treci la discuri pe spate, ca vad ca-ti cam fac cu ochiul.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • #95
            Nu stiu,dar arata superb !
            sincer mi cam frica de articolu ala din codul rutier "Modificari la sistemul de franare..."
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #96
              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              felicitari posesorului de logan albastru cu discuri pe spate , PAULIC din cate am inteles
              eu zic ca e superb si jantele si interioru
              felicitari ;)
              sigpic

              Comment


              • #97
                Multumim don Felix si sa stapanesti sanatos aparatu foto.. caci face poze bune!
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • #98
                  Multumesc pentru felicitari Cristi_xp. Daca esti in posesia acelui articol de lege de care pomeneai, te rog frumos sa il postezi pentru ca eu nu am gasit nimic referitor la modificari. Am gasit ceva ce se referea la "defectiuni la sistemul de frinare".
                  PS. Multumesc si lui nea FELIX pentru poze. Au iesit super .
                  Last edited by PAULIC; 10 May 2008, 23:17.

                  Comment


                  • #99
                    Da,se pare ca stiam io rau .Nu cred ca e nici o problema cu modificarea franelor.Ce pot sa zic ...dau super bine :x
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Multumesc inca odata de aprecieri.

                      Comment


                      • Am o ciuda pe voi ca va intalniti mereu,la mine vad nu se misca nimic cu intalnirile,macar 3-4 sa fim.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • Da si tu un gratar...Sa vezi atunci aglomeratie...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Facem daca e, ne gandim la un loc...si vedem!

                            Comment


                            • Felicitari ca a inceput clubul sa se intalneasca, sper sa pot si eu ajunge in sambetele ce urmeaza .

                              Parcarea asta este in dreapta fantanii (cum vin dinspre aeroport)? Pe partea stanga parca e clubul diplomatilor, daca nu ma insel.

                              Poate ajung sambata daca se mai tine .

                              Bafta
                              Don't touch! Never ever steal
                              Unless you're in for the kill

                              Comment


                              • Acolo este, in dreptul spatiului verde.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google