Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Data viitoare cred ca va fi intalnire dubla si sambata si duminica cu cei de la Mioveni

    Comment


    • Bezmeticu era incalzit ..A dat la goluri de s-a saturat, dar miezu se racise de tot (glumesc )
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Pot sa aduc scutire daca am lipsit?
        Serviciu.
        Felicitari participantiilor si la mai mare(intalnire).

        Comment


        • @ Thejock3r : Nu am fost singurul portar care a luat gol din corner , a mai fost si celalalt portar .Dupa ce am luat eu , sa luat si el dupa mine........
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • Ati pozat si vanataia motanului... Ntz ntz ntz

            Comment


            • Frumos de tot, multa lume ( ca de obicei la bucale ) si distractie la maxim...Pacat ca is cazat cu munca la medias...
              dar lasa ca weekendul viitor is la bucuresti
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Buna dimineatza ! Am ajuns celebru pt chestia asta . Super intalnirea de ieri si super fotbal aseara .
                de-abia astept urmatoarele intalniri si urmatoarele partide de fotbal ( sunt revanse de luat)

                Comment


                • Am ceva indoieli la golurile 3,4 din al doilea meci (pozitie flagranta de ofsaid la Bezme si Florin 77). La golurile 5,6,7,8 am fost furati de Fica care ptr ajutorul dat echipei adverse sa ales cu o super turbina. Eu zic sa facem Apel la federatie ptr rejucarea meciului. Nu se poate domnule sa fi-mi furati in asa hal . Fac mentiunea ca am fost o piesa foarte importanta in angrenajul echipei( varf de mare clasa) reusind 2 goluri de mare efect(noroc cu Stuke).
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Frumoasa seara cu intalnire si fotbal, o sa revin si eu diseara cu poze de la fotbal.
                    1.5dci
                    B-04-RZZ

                    Comment


                    • Da a fost foarte frumos ...

                      Comment


                      • hmmmm
                        eu aseara nu m-am distrat ca voi...In schimb am tras la "fiare"
                        tweety stie
                        ma bucur ca a fost mijto...Hai la mai multe baieti
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • N-am avut cu cine... Goluri din corner, bari si euro goluri marcate in poarta lui fica cu un inceput in forta.. Cu un trio ofensiv eu-bogdy-si andrei(felix jr.) am lasat o aparare cu gura cascata cand la primele trei faze era deja 3-0 )) frumos
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • FICA :Nu am fost singurul portar care a luat gol din corner , a mai fost si celalalt portar .Dupa ce am luat eu , sa luat si el dupa mine........
                            pai cred si eu... Cu asta te multumesti ))
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • @ Bezmeticu : Mie mi-a placut la fotbal , afost distractiv , mai ales ca am facut "blat" cu tine la golurile alea , hai recunoaste

                              - Ofticosuleeeeeee........
                              MotorSport pentru 402ml.

                              Comment


                              • Salut tuturor! Din pacate nu am putut sa ajung la intalnirea de ieri dar promit k la urmatoarea am sa fac tot posibilul . Printre altele m-am gandit si la un "joc" daca pot sa ii spun asa....Pe care am sa il propun la intalnire.
                                Anyway....Faceti o treaba excelenta!! Sa stabilit urmatoarea intalnire?
                                Multumesc.Sanatate multa!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google