Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avionule , imi pare rau ca n-am ajuns sapt trecuta dar aveam programare la motaj de boxe Sper ca sapt asta sa ajung..cu toate ca am niste musafiri :| ! Bafta in toate!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Eu ti le aduc simbata. Presupun ca ne vom intelege.

      Comment


      • Originally posted by B-87-GBY View Post
        Pleaca cineva din berceni ,pt ca as vrea sa vin si eu ....?>Dar nu cred ca ma descurc sa ajung la destinatie.Sa-mi lase un pm sau un numar de tel,plz.
        In principiu ma luminat florin.vlad,referitor la locul de intalnire ,e la mama naibi de mine,in fine repet intrebarea se intalneste cineva pe undeva ,sa plecam mai multi ???
        sigpic

        Comment


        • Pentru sambata sunt si eu!Duminica tre sa merg la biserica cu bunica.Oricum am sa vin cu niste biblii sa citim si cu niste colinde pentru ca se apropie Pastele.
          Last edited by 555SSS; 15 May 2008, 13:27.
          EX : + =

          Comment


          • De ce-am face noi una ca asta ?

            Comment


            • Originally posted by b45gao View Post
              am sa vin cu niste biblii sa citim si cu niste colinde .

              Comment


              • As veni si eu, dar sambata mi-e imposibil. nu putem sa ne intalnim duminica?

                Comment


                • Deocamdata ramane sambata, nu putem sa mutam int. dupa bunul plac al fiecaruia, dar ne vom gandi pe viitor la un alt loc si o alta ora, din mai multe motive.

                  Comment


                  • Loganisti mei se mai tin intalnirile? poate ma eschivez de la munca si ajung si eu.
                    Mai exact unde se tin acum?
                    Cam cati loganisti vin la intalnire?
                    Va salut, numai bine
                    sigpic
                    Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                    Comment


                    • Sambata vin si eu , daca ma primiti . Un mic ajutor daca se poate si anume daca are cineva un furtunas ca ala de perfuzie ca sa pot scoate si eu putin ulei ca mi-au pus astia cam mult
                      Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                      Comment


                      • Cum adica daca te primim?...esti bine binevenit
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Stanlei_82 am eu un furtunas din ala de la stropitoare si cred ca merge sa scoti cu ala. Tu sa vii cu o seringa si o rezolvam.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Originally posted by vitriol View Post
                            Stanlei_82 am eu un furtunas din ala de la stropitoare si cred ca merge sa scoti cu ala. Tu sa vii cu o seringa si o rezolvam.
                            Am cumparat si eu din ala de stropitori dar este prea gros si nu intra de tot am incercat azi. Trebuie un furtunas ca de perfuzie cannabys parca zicea ca are. Seriga am !!
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • Te asteptam sambata la ora 16 fantana miorita la gara baneasa, o sa caut si eu un furtunas poate gasesc ce iti trebuie, dar nu promit.

                              Comment


                              • Nu am, am tot cautat si eu si n-am reusit sa gasesc.

                                sunt incert ptr maine, am niste egzamene

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google