Martisoare Umanitare - Competitie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Martisoare Umanitare - Competitie

    Concurs MARTISOARE UMANITARE

    Sambata 25 februarie, la Polivalenta la intalnirea LCB , Asociatia M.A.M.E, unde LCB se afla printre Partenerii Sociali ai acesteia , o sa ne aduca un numar de martisoare.

    Vom organiza un concurs, astfel:

    Vom face lista cu cei care doresc sa vanda aceste martisoare (deci va puteti inscrie deja), fiecare concurent va primi un numar egal de martisoare.
    Dupa o saptamana (3 martie), la aceeasi ora (15:00), aceeasi locatie (Poli), vom trage linie si, concurentul care a vandut cele mai multe martisoare va deveni AMBASADORUL CAMPANIEI <MARTISOARE UMANITARE>, cu diploma in regula.Martisoarele nevandute urmand a fi inapoiate.

    Martisoarele le gasiti in urmatorul link : http://asociatiamame.com/index.php?o...id=205&lang=ro

    Sa inceapa inscrierile ...

    Daca va stiti un bun vanzator , puteti cere mai multe martisoare !

  • #2
    Asta inseamna ca sambata, 25 februarie, la Poli, sa venim in numar cat mai mare

    Cateva detalii, in plus, despre banutii care se vor strange:

    Cu banii proveniti din comercializarea acestor produse, Asociatia M.A.M.E. va amenaja locul de joaca aflat in curtea Institutului Clinic Fundeni, imediat ce vremea ne va permite sa incepem lucrarile. Pentru realizarea acestui proiect sunt necesari 8.000 euro, din care am strans suma de 3.000 euro pana la data de 15 februarie 2012. Ne-am propus sa vindem aproximativ 5.000 de martisoare pentru a strange suma de care mai avem nevoie.

    Despre proiect: Pe terenul aferent acestui loc de joaca, exista o serie de ansambluri specifice, confectionate din fier, dar, care sunt vechi si ruginite, punand astfel in pericol viata copiilor care au o stare de sanatate precara. In acest spital sunt tratati copii diagnosticati cu leucemii, tumori maligne, talasemii majore, hepatite cronice si alte boli grave.


    Avem un prim curajos?

    1.
    2.
    3.
    Last edited by roxana22; 20 February 2012, 21:44.
    Event planner

    Comment


    • #3
      Avem un prim curajos?

      1.maryus_laudat
      2.
      3.
      B 51 PWW - Loganist.

      Comment


      • #4
        O completare: preturile martisoarelor/buc. nu-s mari deloc (4-5 lei/buc. - sunt si pe site-ul lor). Deci nu este ceva exagerat.

        Ca strangeti in plus/ sau dati voi, este strict treaba fiecaruia.

        In plus, NU va obliga la nimic - ce vindeti, ok, dati suma, ce nu, inapoiati restul de martisoare
        Event planner

        Comment


        • #5
          1. maryus_laudat
          2. fuguletz
          3.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Multumesc frumos Skandal pentru promptitudinea cu care ai raspuns acestei Campanii si celor 2 inscrisi de pana acum (Marius & FUGuletz)

            Va anunt ca, daca pana vineri seara nu am macar 7-8 inscrisi, va trebui sa inchid aceasta Campanie cu LCB.
            Last edited by roxana22; 22 February 2012, 12:09.
            Event planner

            Comment


            • #7
              Originally posted by roxana22 View Post
              Multumesc frumos Skandal pentru promptitudinea cu care ai raspuns acestei Campanii si celor 2 inscrisi de pana acum (Marius & FUGuletz)

              Va anunt ca, daca pana vineri seara nu am macar 7-8 inscrisi, va trebui sa inchid aceasta Campanie cu LCB.
              Hai ca poate le dam direct la Poli.
              Nu se inscriu pe forum si care vin la poli sa se bage la martisoare care vor.
              B 51 PWW - Loganist.

              Comment


              • #8
                Nu le pot chema pe fete la Poli degeaba si nici nu vreau sa oblig pe nimeni la nimic

                Am pregatit niste acte, nu pot face ceva "in speranta ca" Daca voi avea inscrisii, ca sa stiu si eu ce trec pe Proces Verbal, ok, daca nu, asta este
                Event planner

                Comment


                • #9
                  1. maryus_laudat
                  2. fuguletz
                  3. cos_min_i

                  Am participat la una din campanii asa ca trebuie dus steagul mai departe ... Nimic nu se compara cu bucuria din ochii unui copil

                  HAI LOGANARI ...curaj

                  Comment


                  • #10
                    si eu doresc sa particip la aceasta campanie

                    --------------------------------------------------------------------------------

                    1. maryus_laudat
                    2. fuguletz
                    3. cos_min_i
                    4. sorin_pss

                    Comment


                    • #11
                      Haide baietii :P

                      Sorin, te-am notat, sambata le am - separat pt. tine (acum am dat comanda), ca atare, oricand poti (duminica sau cand ziceai tu) ne vedem

                      Cu ocazia asta va anunt si ca s-a stabilit un nr. de martisoare/persoana: 50 buc.

                      Ca atare, cine depaseste aceasta cifra, la vanzari, castiga.
                      Last edited by roxana22; 22 February 2012, 13:00.
                      Event planner

                      Comment


                      • #12
                        Roxana daca e vin eu oriunde sa le iau daca nu sunt suficienti doritori de martisoare.
                        Hai Loganari
                        B 51 PWW - Loganist.

                        Comment


                        • #13
                          Marius, ramane stabilit. Avem cativa doritori, ca atare Campania ramane valabila!

                          Eu voi veni sambata, ora 15:00 la Poli. Intre 15:00 - 16:00 le voi chema si pe fete cu martisoarele.
                          Event planner

                          Comment


                          • #14
                            OK
                            Au cu ce sa vina?
                            E nevoie de transport ceva?
                            B 51 PWW - Loganist.

                            Comment


                            • #15
                              Da, tu, stai linistit: transportul este treaba lor Merci!

                              Ah, pentru o ordine si corectitudine, ca sa stie si ceilalti: toti cei care vor dori sa cumpere martisor, vor cumpara NUMAI de la cei inscrisi in competitie, dupa ce vi le impart.
                              Last edited by roxana22; 22 February 2012, 14:42.
                              Event planner

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google