Fotbal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotbal

    hai sa facem o gasca, astia de ne intalnim seara la agip, sa ne strangem vreo 10 si sa o punem de-un fotbal pe un sintetic

  • #2
    Perfecta ideea ! Eu unul ma bag !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #3
      Si eu ma bag, am si minge )
      Last edited by crisneg; 8 July 2008, 07:44.
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • #4
        Cadou pt initiativa, topicul e sticky, sa va adunati mai multi si mai repede
        LE: nu contati pe mine, e prea departe ca sa vin
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          Multumim frumos
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • #6
            Si eu ma bag..Dar unde la ce sintetic si cand?Daca poti ar fi bine sa faci o rezervare,si ne strangem noi dam telefoane aducem vedem,ca asa pe forum multi nici nu intra aici sa citeasca despre ce e vorba.
            sigpic

            Comment


            • #7
              E un teren sintetic undeva in spate la piata delfinu.

              Comment


              • #8
                Consider ca seara dupa ora 8 - 10 e numai bine de jucat fotbal : Stiu urmatoarele terenuri : Tineretului , parcuri Morarilor - spre Pantelimon , Parcul ala din spatele Tineretului (nu sh cum se numeste ) , parcul Plumbuita (Dna Ghica) etc !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  Pai merem in seara asta de la 23 la 1?
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • #10
                    La fotbal ma bag si eu daca este sambata seara ( intre 18.00-22.00 ). Pe terenul din spate de la Delfinului nu va bagati , sunt neseriosi . Se fac programarile la 2 persoane , la una telefonic si la alta prezenta la teren .De trei ori am fost 2 grupuri programate la aceeasi ora , de 2 ori am ramas pe teren a treia oare a trebuit sa plecam . Va recomand in spate la Cora in incinta Antilopa ( 0722396275) un teren sintetic ( cam micut dar merge ) , se poate rezolva si in sala Antilopa ;sau pe Lia Manoliu ( 0788443439- pe terenul mare ) sau la Polivalenta unde va adunati chiar pe aleea pe unde intrati spre ea in dreapta in parc sunt 3 terenuri ( tot terenul mare ; 5 la5 sau 6la6 este Ok ) . Teren misto ( adica mare ca pe alea mici te inghesui ) mai este in Voluntari langa podul de la centura in fosta ferma de pui . In Voluntari si in spate la Cora au si barulet cu sucuri si bericioaice pt cine vrea .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • #11
                      Parerea mea...In TEI este baza sportiva cu 3 terenuri de fotbal in stare de functionare(celelalte acum sunt in constructie). Este reducere pentru studenti un milion/ora. Dupa mine conditii sunt(e mereu mai plin ) si este si terasa de langa cu bancute si bere/suc rece.Cine vrea se poate interesa(0788 625 334)
                      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                      Comment


                      • #12
                        Eu zic sa facem o lista mai intai sa vedem cine joaca fotbal, sa zicem de la 10 seara, intr-o zi in timpul saptamanii, ca sa stiu sigur sa ma interesez de un teren cum zice cristi cam la 1 milion ora, sa vina 10 ron de pers. Sau mai putin daca suntem mai multi

                        Comment


                        • #13
                          1. Avionul Negru
                          2. Thejock3r
                          3. Bezmeticu
                          4. Pacco
                          5. Florin77
                          6.............15 ?
                          B -X X - DDF x 2

                          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                          Comment


                          • #14
                            1. Avionul Negru
                            2. Thejock3r
                            3. Bezmeticu
                            4. Pacco
                            5. Florin77
                            6. Florynelu
                            7.............15 ?

                            Comment


                            • #15
                              Alti amatori sau coechipieri nu mai sunt ?
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google