JOC: Tuning pentru loganurile noastre !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • v`a cumpara un porc de 200kg , glumeam , desigur.
    Attached Files

    Comment


    • Sunt putin dezamagit..dar in urma castigului nu am vazut decat doua investitii la toti care au castigat

      Comment


      • exact asta vorbeam si eu cu cosmin sambata, mai multe investitii vizibile !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Acuma depinde de fiecare ce modificari vrea sa isi faca pe la masina, poate unele sunt mai vizibile, unele nu , depinde de nevoi. Oricum fiecare a incercat sa faca ce a putut in limita fondurilor si a timpului pe care l-a avut el, sau l-au avut cei care l-au ajutat
          Super Oferte Accesorii Logan

          Comment


          • Eu cand iau banii, imi cumpar fibra de sticla

            Comment


            • Va multumesc tuturor!...Iar in privinta castigului...nu stiu unde a fost ascuns FOF sa-mi faca pozele alea cu porcul...
              Lasand gluma la o parte, vreau sa achizitionez un set de arcuri sport(eibach sau H&R), si daca mai ramane ceva, niste leduri. In orice caz, arcurile vor fi puse pe masina la primavara.
              Bafta in continuare!
              Zambeste! Maine poate fi mai rau...

              Comment


              • Fof-nea e ca un paparatzo nici nu stii cand te prinde. :P

                Felicitari pentru castig si spor la modificari.
                Super Oferte Accesorii Logan

                Comment


                • Arcuri sport , o foarte buna investitie
                  Last edited by FANE_CLK; 12 December 2011, 15:10. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Pana la arcuri, azi am schimbat capetele de bara, bieletele de directie, bieletele antiruliu, bucsele de la bara stabilizatoare, facut geometria si ITP. Bine ca am schimbat toate astea ca am fost blocat pe stand de RAR. In final a fost totul in regula...
                    Cat despre arcuri, sper sa mai puna si Mos Craciun ceva...ca vreau sa le iau pana la sfarsitul anului!
                    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                    Comment


                    • astea sunt consumabile ,ai fost blocat la RAR nu TUNING! fara suparare!

                      Comment


                      • hai ma lasati prostiile , tot in masini sunt bagati pana la urma .
                        ce fac acuma , stau cu banii in casa ca nu ii pot baga sa`mi repar masina , ca trebuie neaparat pentru tuning.
                        eu am zis si la inceput , nu prea ma intereseaza unde sunt bagati banii , atat timp cat propietarul este serios si nu incurca jocul. dar bine ar fi daca tot in masina s`ar baga

                        Comment


                        • Corect FOF sunt de acord.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Nu stiu de ce asemenea comentarii...Tot ce am facut azi la masina, erau in calcul dinainte de a participa la joc! Am spus ce vreau sa fac cu banii!
                            Si acum ca sa va mai linistiti(nu ca m-ar interesa prea tare), voi lua arcurile pe care le vinde GMV(pentru inceput).
                            Multumesc GMV!
                            Bafta tuturor participantilor si sa va vad pe voi de ce sunteti in stare...
                            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                            Comment


                            • Manolo nu te stresa prea tare pana la urma tot ce ai facut azi cu banii castigati sau nu a fost pentru masina asa ca stai calm nu e problema.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • sambata viitoare pica pe 24 , multi sunteti plecati sau aveti alte planuri .

                                haideti sa strangem banii mai devreme sau sa ii dati la cineva care vine sambata sau poate sa ajunga pana atunci la vreo intalnire.

                                maine seara ies afara , nu promit ca o sa fiu sambata asta prezent
                                in cursul saptamanii nu pot sa ajung.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google