JOC: Tuning pentru loganurile noastre !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B-53-SDP View Post
    Manolo tu ai dat pentru extragerea de azi
    Pentru Manolo garantez eu!
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • stai linistit fane ...

      Comment


      • YNP-u e cel mai mare jepcar ,tepar,neserios om de pe forumul asta si din LOgan club bucuresti ,personal cred ca face clubul de rusine .

        Are sa imi dea 200 lei de mai bine de un an ,nici in ziua de azi nu am vazut bani ,nu am vrut sa afle lumea sa fac mare tam-tam pentru ca nu sunt genul,dar omul e de o nesimtire colosala .
        Dupa ce ca avea sa imi dea bani ,culmea s-a bagat la JOcul vostru ,si chiar propunea intr-un post http://www.loganclub.ro/forum/showpo...5&postcount=52 ....
        sa dati bani mai multi ) probabil incerca sa dea lovitrua daca castiga primul era perfect ,nu mai vedeati nici un ban .

        Mai mult ca sa vedeti cat e de nepasator si relaxat e pe un forum bine cusnoscut cu 4bla bla ....ii atragea cuiva atentia sa isi plateasca datoriile ca sunt vecini si asa ceva nu se face acolo la ei in "cartier".....
        Sincer imi ie rusine ca oameni ca el fac parte din clubul asta .
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • @lau911, sa ma eviti cand ma vezi.

          Comment


          • ynp-ule, lasa gura mica ca si asa esti in kakat pana`n gat.
            las`o cum a picat si acceptati soarta.

            Comment


            • intervenim ?
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Originally posted by ynp_46 View Post
                @lau911, sa ma eviti cand ma vezi.
                ooooo dar nu e nevoie sa te evit ,tu ma eviti pe mine ....

                Si imi pare rau ca a trebuit sa spun toate cele pe un forum public sa iti patez imaginea dar te-am avertizat dupa atatea rugaminti si asteptari de ati "reveni finaciar" etc mi-e mi s-a luat sa ma rog de tine ........Doar ca am asteptat atata timp crezand ca inca esti om ,asta nu inseamna ca toata lumea e proasta si tu esti destept .....
                Mai mult, mai ai tupeu sa te simti jicnit de postul meu ) .........tu chiar nu ai nici o scrupula ....

                Nu am vrut sa se ajunga aici dar nu mi-ai dat de ales scuze baieti de off topic numai bine
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • in esenta s-a inteles. Cei din conducere vor lua o decizie.
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • Ieri a dat banii asta e cu intarziere da a dat pana la urma.

                    Pana la urma asta e asa e el si nu ai ce sa ii faci.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Am rugamintea ca in seara asta sa veni cu banii la intalnire.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • astazi s-a extras singurul ramas in cursa..... RAZVAN NEO!

                        Comment


                        • Sigur a iesit el??? Nu ati facut magarii...
                          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                          Comment


                          • a dat banii ynp-ul ?

                            Comment


                            • hahahahaha

                              e bine ca razi si tu , ai inceput sa nu mai ai incredere in tine
                              Last edited by CataFOF; 13 May 2012, 09:21.

                              Comment


                              • eu am iesit...noroc ca am mituit cativa membri ca altfel nici acum nu castigam...inca mai sunt ceva restantieri si astept sa ma contactati sa iau banutii si de la voi.
                                cu bani de joc am achizitionat amortizoare fata/spate bilstein b4 si arcuri h&r(de la SDP-ul) plus flanse amortizoare si rulmenti!
                                Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google