Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 180 ? aolo , eu skandal cu al meu 1,5 ( unu virgula cinci ) diesel , 4 pers in masina , seminte si 2 sticle de apa , nu stiu daca prind viteza de 160 km/h.

    facem 2 grupuri ? le categorisim dupa viteza sau dupa inconstienta ?

    eu o sa merg legal :
    1. nu sunt singur in masina .
    2. merg sa ma plimb .
    3.nu avem ce face acolo daca ajungem prea devreme.

    Comment


    • Danee, si un megane si un clio....nu? De fapt....s-ar potea sa ne cam alerge buburuza aia mica

      P.s. Skandal....relax....pana la Ploiesti nu ai cum sa mergi prea tare, dupa.....pana la comarnic.....e asa si asa....daca e aglomerat n-ai unde, si chinui masina de geaba.Vb si noi pe aici, ca ie fun.....in general ar trebui sa se mearga nici incet, nici tare, intr-o oarecare coloana, ca sa nu re rasfiram aiurea!!!


      Last edited by gionik; 8 February 2009, 17:47.
      sigpic

      Comment


      • Lista pentru ce este ? ........ se face greva ceva ?

        Poate ies si eu in strada dar nu stiu sigur , eventual am sa ma trec pe lista cand stiu sigur
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • Facem greva la Brasov, sper sa nu bata vantu pe autostrada ca ma ia pe sus.
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • gonika: numai minti baiatu doar tu ai zis ca vrei sa vezi daca prinzi 200km/h asa ca toti trebuie sa mergem tare nu?
            Fica: nu facem greva facem cumparaturi.............."iar am ajuns la cumparaturi"
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Inca un update
              1. gionik
              2. Laur
              3. Stuke
              4. Andreea_13
              5. Dan_MCD
              6. Bezme
              7. Felix
              8. Miezu
              9. Alex21
              10.skandal
              11.Vitriol
              12.Stanlei ( Razvan)
              13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
              14.sinx
              15.Phanthom (Dan)
              Si sper sa mai continue lista....
              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

              Comment


              • Asa este dane, vreu sa vad cat poate masina, dar nu neaparat la drumul asta ;) timp este, abia am luat-o.... P

                FFF tare, am ajuns la 15 masini....SUPER!!!! Sa videm cine se mai baga....poate atingem 20 si sper ca toti de pe lista asta sa nu se retraga pe ultima suta de metri

                Last edited by gionik; 8 February 2009, 19:07.
                sigpic

                Comment


                • Aha bine ca nu sunt singurul care merge incet. Silviule lasa ca noi mergem mai incet ca sa mai putem schimba impresii din mers despre peisaje , alea alea suruburi care sar . Ar fi tare ca noi sa mergem cel mai repede
                  Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                  Comment


                  • Se mareste lista..............si pa nea "gaboru" sigur vine cu radaru dupa el
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Imi pare rau pentru voi, dar nu o sa pot sa va astept. Acum de cand mi-am facut resoftarea, sub 200 km/h nu mai pot sa merg.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Stanlei sa sti ca nici eu nu ma grabesc.......
                        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                        Comment


                        • nici yo..............depinde cati nebunii suntem......daca ar fii sa fiu eu singuru .....trebuie sa merg usor....dar daca mai gasesc pe 1 ca mine e clar...........
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • Dane de la tine ma astept la orice.............
                            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                            Comment


                            • e normal...
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Este de apreciat sinceritatea lui Dan.....acum ramane de vazut daca mai sunt nebuni in coloana sau nu ;).
                                In alta ordine de idei.......se anunta ceva inseara asta? Vreo iesire ceva?Sunt doritori?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google