Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La rond a fost alt LoganClub si s-a stat pana la 3:30.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Si esti bucuros ?
      Ai mai dus in eroare si lumea care vroia sa vina pe kiseleff.
      S.a dus drq respectu' ...taximetria asta, ai avut ce invata.

      Comment


      • Fratilor, daca voi va intalniti la rond seara de seara, stabilind intalnirea prin telefon, asta nu e nici o intalnire loganclub, ok?

        Daca chiar vrei sa scoti toti membrii clubului afara, anunti aici, nu pe facebook sau sunandu-i.

        In plus, la rond ai iesit cu cine ai avut placerea sa stai de vorba, spre deosebire de acest thread unde se anunta pentru toata lumea unde sa vina.

        Haideti sa ne respectam, nu sa ne batem joc.


        app... daca nu posta nimeni nimic aici, totul era roz, iar aceasta postare nu mai exista : "Rond stadionul national."
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Vremea trece oamenii se schimba.
          Cu totii trebuie sa acceptam faptul ca intalnirile de pe Kiss au murit...au fost o data de mult.
          Nu este nimeni de vina si nu trebuie sa va atacati unii pe altii pentru niste posturi pe forum.

          O zi frumoasa.

          Sent from my GT-I9105P using Forum Runner

          Comment


          • nu au murit intalnirile de pe kiss,sunt o gramada de persoane care ar venii acolo dar se incurca in toate locatiile pe care le dam fiecare,eu oricum merg oriunde dar spuneam ca ideea ca anumite persoane nu isi mai permit,fie au familie etc..tin sa va multumesc in special speed-ului ca m-ati sunat cand v-ati intalnit.numai bine

            Comment


            • te-a sunat...deci vezi? fiecare suna dupa cum are placere.... nu mai spuneti ca a fost intalnire intre membri atata timp cat nu faceti public....
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • + 1 alessandro ...

                Asa ca fapt divers cine are placere poate venii in fiecare seara la rond la 23 august incepand cu ora 20:00, ca mereu sunt ceva membrii pe acolo !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Nu cred ca are rost sa continuam discutia asta. Cei mai multi cunosc faptul ca Logan Club Bucuresti nu mai este ce a fost, cel putin acum 3 ani, cand toti stateam in mare gasca si glumeam impreuna, ne ajutam fara sa pretindem vreo recompensa (foarte putini mai fac asta). Acum sunt multe bisericute, fiecare cu a lui, bisericute in care am ajuns sa ne dam mari vedete, sa cersim atentie, sa-i barfim pe ceilalti colegi si sa facem glume proaste de parca scopul este sa ne distrugem intre noi. Da, si eu am grupul meu de persoane cu care stau, pentru ca Logan Club Bucuresti nu mai este de mult timp o "familie".

                  Comment


                  • Diseara biblioteca ora 21;00 !
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Ba ce aveti ma ? ati inceput sa va certati ? Ca o simpla opinie...forumul poate e mai incomod putin de postat un mesaj rapid....dar pe grupul de pe facebook ar merge mai repede treaba asta daca se vrea ca intalnirile sa fie anuntate cumva pentru toata lumea ! ( parerea mea )

                      Prezent la biblioteca !

                      Comment


                      • Prezent si eu diseara... bla bla bla zece caractere

                        Comment


                        • Prezent :-) , multe caractere .....

                          Comment


                          • Ajung si eu
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • Cineva la rond azi? Dupa 8 juma apar cu bobina pe.acolo.

                              Comment


                              • Dau eu o tura sa va vad fetele, ca nu le-am vazut de ceva timp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google