Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bobby , pai de aia e autostrada

    Comment


    • skandal,
      asta asa eeee,dar nu toti dintre noi au masinile facute pentru asa ceva ......si nu ar fi fire play din partea noastra fata de ei,daca plecam la drum toti ..................integegi ce vreau sa spun
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Insemna ca lui Dan si Catalin ( stuke ) ii furam ori o roata ori o bujie

        Acuma ne facem 2 grupuri ... nu are rost sa-i tinem pe toti pe loc ... unii care pot si eu care nu pot

        Comment


        • Eu zic sa le faultam masinile...un plumb scos de la roti, niste caucioace desumflate......si ii luam cu noi in masini.....sau mai bine.....unul la Silviu, si unu la Stanley sa mearga ei asa usor, cum nu au mers de cat la scoala
          sigpic

          Comment


          • hehe ramane de vorbit,care aleraga si care merge linistit
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Si parca vezi ca tot pe mine o sa ma ia radaru ... daca o patesc chiar ca nu e corecta treaba si ma oftic

              Acuma nu intelegi ca o sa merg cu 80 ... un 110 - 130 acolo

              Comment


              • silviu , eu o sa fiu la fel , 120 autostrada , pe urma maxim 100 , dupa campulung nu ai unde sa mergi tare ca sunt numai serpentine , am persoane in masina si sunt " calm " in cazurile astea , iar frumusetea mersului in coloana , filmuletele si pozele care se vor face pe autostrada si asa mai departe or sa fie ceva foarte frumos

                Comment


                • bine gandit scandal......abia astept

                  si in alta ordine de ideei, daca omori masina pana acolo cat castigi ? cu cat timp ajungi inainte??
                  Last edited by bobbyred; 9 February 2009, 22:28.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Da chiar poate fac rost de camera de filmat si vro 2 acumulatori ... ar fi frumos sa filmez tot drumul dar asta inseamna sa merg fara masina si cu unu care sa poata sa alegre pana in fata coloanei ca sa se filmeze tot.

                    Comment


                    • Aoloo...nu stii cum sa faci sa lasi bbb-ul acasa )
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Iar ma dai de gol ... mama cat ma oftici ... eu as vrea sa iau masina dar sa fac si filmuletul ... nu se stie cand o sa mai prindem o ocazie ca asta.

                        Comment


                        • "gabore" sa lasi masina acasa ca pari dubios cu ea deja ai inceput camere alte alte alea....aveti baieti cu silvu niu de gluma
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • vrea sa lase unicul Logan ROZ acasa..pai cum asa mei ??? va fi vedeta intalnirii )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • eu cred ca totusi are alte ganduri.....FILAJ....FLAGRAND .... numai el stie
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • filmat apoi...santaj....eheeee
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google