Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revin si eu cu o precizare in legatura cu viteza de croaziera: eu unu o sa merg cu maxim 110-120 km/h pe autostrada, asta daca va hotarati sa mergeti prin Pitesti. Daca mergem pe DN1, 80 km/h in localitati si 110 km/h pe "turbo bost" (Ploiesti-Campina) dupa aia pe serpentine, cu traficul, fara depasiri pe linie continua si asa mai departe. Cine se grabeste poate linistit sa se duca cu 500 la ora si ne vedem acolo, nu este nici un fel de problema. Chiar vreau sa ies la plimbare, nu la belit ochii dupa camere si radare.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • va asigur eu ca se face doar bascalie pe forum ca rupem , ca mancam pamantul etc.
      o sa vedeti ca plecam in coloana si mergem frumos de la bucuresti pana la brasov.
      cine nu respecta are guma desumflata din partea mea.

      Comment


      • --------------------------------------------------------------------------------

        1. gionik + 1-2 preteni
        2. Laur
        3. Stuke + fata
        4. Andreea_13 + catalin
        5. Dan_MCD + fata
        6. Bezme + fata
        7. Felix + Andrei
        8. Miezu
        9. Alex21
        10.skandal + fata + 1 sau 2 ( posibil + un lancer )
        11.Vitriol
        12.Stanlei ( Razvan)
        13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
        14.sinx
        15.Phanthom (Dan)
        16. Dsign


        Facem si noi ceva in seara asta????????se baga careva????????
        Last edited by Stuke; 10 February 2009, 17:40.
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • 1. gionik + 1-2 preteni
          2. Laur
          3. Stuke + fata
          4. Andreea_13 + catalin
          5. Dan_MCD + fata
          6. Bezme + fata
          7. Felix + Andrei
          8. Miezu
          9. Alex21
          10.skandal + fata + 1 sau 2 ( posibil + un lancer )
          11.Vitriol
          12.Stanlei ( Razvan)
          13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
          14.sinx
          15.Phanthom (Dan)
          16. Dsign
          17. Bobbyred + fata ( eventual 1-2 pretenii,nu inca sigur )
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Sa mai revenim si la intalniri fulger.....vb lu' Stuke.....facem ceva in seara asta?
            Ne adunam la un kiss, carol...ceva?

            sigpic

            Comment


            • Hai intr-o cafenea ceva ... e prea firg afara ... un bar ceva ... sa bem un suculet un ceai o bere fara alcool ceva ... da nu la Agip Muncii.

              Cica eu acuma am realizat ca azi cica e ziua mea ( de nume )

              Comment


              • La Multi Ani!!! Asta inseamna ca faci cinste? Sa videm ce mai zice lumea!!

                sigpic

                Comment


                • Vad ca eu cu BBB am ajuns subiect de ironii datorita faptului ca mergem mai incet. Daca e sa ne gandim la gluma cu iepurele si testoasa care se intreceau ,o sa iesim bine. Nu e frumos . Noi astia care nu fugim ( eu , vitriol , BBB si ceilalti )o sa admiram peisajul si o sa avem ce povesti cand ajungem acolo. Dar cred ca am devenit totusi cred ca ne intelegem si vom merge organizat ca sa ne facem o adevarata intrare demna de '' cea mai numeroasa filiala al logan club din tara ''. Frumoasa ideea despre'' unirea'' in drum cu celelalte cluburi din alte orase
                  Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                  Comment


                  • Deci ... o ikea in seara asta ? ... un pahar de vorba ?

                    I has samante & cico daca veniti

                    Comment


                    • Eu m-as baga, dar se pare ca nu prea avem cu cine

                      sigpic

                      Comment


                      • Dupa ora 23 cred ca sunt si eu disponibil..o sa va sun sa vad pe unde sunteti.

                        Comment


                        • Asaaaa...22-22.30 la kiss, mai schimbam o vb, mai facem un plan pt bv..etc....ne videm acolo...cei care veniti!!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • discutam in continuare despre 1 martie in " hai sa scriem " nu cred ca are rost sa facem thread special ptr 3 saptamani , am mutat acolo lista de persoane si programul artistic...

                            Comment


                            • skandal dar te-ai invatat ) la 5 min aducem subiectu in tema
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • nu toata lumea intra pe trheadu ala.
                                mai degraba faceti altu special pt 1 martie sau lasam aici.
                                raman la parerea sa mergem pe dn1 , nu ca nu ar fi frumos pe a1 dar imaginitiva 30 de masini pe o banda de mers , nu ai loc de parcare(daca e nevoie, si va fi sigur) , drumul mai prost , claxaoane si injuraturi de la ceilanti participanti la trafic..deh ..o sa mergem la show , si nu la curse.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google