Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In legatura cu plecarea la Brasov, si avand in vedere ca trebuie sa fim in Brasov, la Metro1 la ora 10AM, si daca luam in considerare ca in coloana se merge mai greu, am decis alaturi de cativa colegi ca intalnirea pt plecarea din Bucuresti, sa aiba loc Duminica 1 Martie, intre orele: 6.30AM - 7.00AM.Stiu ca este cam devreme, dar daca incercam sa respectam programul colegilor nostri din Brasov, care si-au dat silinta ca totul sa iasa bine, trebuie sa plecam din Buc, la ora 7.00AM.
    Din respect pt colegii nostri din Brasov, si pt noi cei din Bucuresti, cred ca putem face acest mic efort si sa ne trezim atat de devreme, pt a fi punctuali, si pt a incerca sa respectam programul intalnirii.

    Adunare: 6.30-7.00AM - Parcare fantana Miorita
    Plecare in coloana: 7.00AM
    Oprire de cafea: Carrefour/Petrom Ploiesti...la iesirea de pe centura
    Sosire estimata Brasov: 10.00AM


    Last edited by gionik; 23 February 2009, 10:08.
    sigpic

    Comment


    • Cam asa filmeaza panarama aia mica: http://www.youtube.com/watch?v=2wm7XwzdY_k

      Cardul nu mergea ca trebuie re-formatat ...

      Comment


      • Gionik adunarea intre 6.30-7.00AM eu zic ca este destul de bine....
        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

        Comment


        • gionik,ceva in seara asta?
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • La 21,30 la Carol ?
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Felix
              inca nu se stie sigur ce si cum,
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • @Phanthom Si eu cred ca este buna aceast interval orar. Nici eu nu fac parte din cei care se trezesc devreme, dar cu aceasta ocazie cred ca merita efortul din partea tuturor.

                @Bobby si Felix Interesanta propunerea ta Felix, mai ales ca nu am vazut buburuza cu noiii ochelari si cu noile lumanari, de cat in poze. Hai sa vedem cine se mai anunta. Eu cred ca ma bag.


                sigpic

                Comment


                • ok gionik daca e ceva sigur da-mi te rog un bip pe vodafone,mersi
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Se merge la carol astazi?.....sms si mie cineva....si inca ceva "fof=catalin" daca e sa vii adu-mi si mie daca mai ai sticker cu reanult f1 team...daca mai ai...ms
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Dane, ne vedem la Carol, incepand cu ora 21.30. Dau sms acum la mai multa lume, poate mai vin cativa.

                      sigpic

                      Comment


                      • A inceput Regina..pe Acasa fratilorr...Unde iesitii ??????????
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Si la tine este program regina? Io zic sa le stabilim de luni pana vineri, intre ora 20.30-22.00 Intalnirea Loganistelor la Jokerplex....ruleaza filmul artistic telenovelistic: Regina!!!

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by gionik View Post
                            In legatura cu plecarea la Brasov, si avand in vedere ca trebuie sa fim in Brasov, la Metro1 la ora 10AM, si daca luam in considerare ca in coloana se merge mai greu, am decis alaturi de cativa colegi ca intalnirea pt plecarea din Bucuresti, sa aiba loc Duminica 1 Martie, intre orele: 6.30AM - 7.00AM.Stiu ca este cam devreme, dar daca incercam sa respectam programul colegilor nostri din Brasov, care si-au dat silinta ca totul sa iasa bine, trebuie sa plecam din Buc, la ora 7.00AM.
                            Din respect pt colegii nostri din Brasov, si pt noi cei din Bucuresti, cred ca putem face acest mic efort si sa ne trezim atat de devreme, pt a fi punctuali, si pt a incerca sa respectam programul intalnirii.

                            Adunare: 6.30-7.00AM - Parcare fantana Miorita
                            Plecare in coloana: 7.00AM
                            Oprire de cafea: Carrefour/Petrom Ploiesti...la iesirea de pe centura
                            Sosire estimata Brasov: 10.00AM


                            vedeti sa nu o lungiti prea mult la cafea. ca imediat zboara timpul
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • haolo mancati-as..n-o mai da in offtopice cu mine ca te zic lui Statica )))
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Tocmai am aflat ca in bucuresti exista un Logan ROSU cu B-56-BBB

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google