Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai eu cred ca este ROZ de unde atata ROSU !!!!!!1
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • care iesi in seara asta la Carol (o samanta, o cafea, o vrajeala frumoasa, o pasa) ?...la 21, 30 sunt acolo

      Comment


      • Ne vedem acolo ;) Sa videm cine o mai veni!!

        sigpic

        Comment


        • S-ar putea sa ajung si eu pe acolo dar cred ca pe la 22:00 - 22:30 dar nu promit.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Originally posted by bobbyred View Post
            pai eu cred ca este ROZ de unde atata ROSU !!!!!!1
            In talon scrie rosu si de maine o sa am o aripa rosie

            Comment


            • Mai are cineva un loc pt duminica????
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • facem loc relax
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Azi am primit un pumn sub centura ... Examen DUMINICA 1 MARTIE la ora 10:30. Asta inseamna adio BRASOV ...

                  Comment


                  • Eu propun sa nu te duci la examen.....ce nu s-au mai vazut restante?

                    sigpic

                    Comment


                    • la el e o problema.. cu examenele astea.. il inteleg caci cunosc situatia! bafta la examen!

                      dar.. stii.. daca as fi in locul tau nu m-as duce..

                      vorba lu tata din clasa a 9...
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Stiu dar am deja restante ... Si asta e doar jumatate din examen ... mai am unu in mai ... ramane de vazut cum pot sa rezolv problema ... poate reusesc sa ma duc sambata la alta grupa.

                        Comment


                        • Corect.....ff buna ideea ta....sper sa reusesti combinatia cu alta grupa, ca ar fi pacat sa nu poti veni cu noi......cine mai face filmul intalnirii?Cine ne invata cum sa facem un logan sa mearga singur?...

                          sigpic

                          Comment


                          • se face ceva diseara????????

                            silviu b

                            daca rezolvi ceva cu examenul poti veni cu mine daca nu poti sa vii cu "ROZA"
                            Last edited by bobbyred; 25 February 2009, 19:15.
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Ramane de vazut ... acuma roza e la vopsit ... sta in cuptor de azi de pe la 11 ... o bronzez. O iau maine unde dupa 4.

                              Comment


                              • pai daca o ti atata in cuptor, ai sanse sa devina iar rosie ca racu...hehehhe
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google