Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tre sa fiu acasa mereu ... Miercuri ar fi trebuit sa ma duc si eu la mare ... Am renuntat si la aia ...

    Comment


    • Nu stiu daca o sa pot ajunge in seara asta, dar daca cumva o sa am timp, dau o fuga sa vad ce se mai intampla pe acolo. Dar nu promit nimic!!

      sigpic

      Comment


      • Vedem...Vedem

        Comment


        • Si eu m-as baga dak se anunta lumea

          Comment


          • hai baieti chiar nimeni nu se anunta in seara asta??????????????????????????
            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

            Comment


            • Cred ca o sa fie cam pauza sapt asta..Nu de alta..Dar erau prea multi sticleti in ultima perioada...!Pacat mare
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Da s-a cam spart gasca...Dar la un kiseleff nu se baga nimeni?

                Comment


                • Eu unu m-as baga!
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • Stuke..Ti-ai reparat bara man ?? dar proiectoarele ?? :|
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Deci eu acum plec pe afara...Daca va strangeti poate imi dati si mie un semn......Oricum poate o sa trec mai tarziu pe acolo.....

                      Comment


                      • Am sa ajung si eu pana la urma pe la un 22.00-22.15. Sper sa ne adunam cat mai multi!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • Si yo mai am putin si plec spre kisselef.....Haide-ti si voi cat mai multi!!!!!Sa tragem un vals)
                          :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                          Comment


                          • Vine si ambulanta in caz ca sunt probleme de sanatate

                            Comment


                            • Tare rau,si acum rad

                              Comment


                              • Originally posted by GR99WRC View Post
                                Tare rau,si acum rad
                                de ce?....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google