Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e nimeni interesat sa faca la 21 un kiss???(stiu ca nu suna bine)
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

    Comment


    • daca se anunta mai multi, ma bag si eu.

      Comment


      • S-a miscat ceva aseara ?

        Comment


        • Nu cred ca s-a miscat ceva aseara....a fost lumea cuminte....s-au recuperat dupa un weekend incarcat!!

          sigpic

          Comment


          • Astept un semnal si ma misc!!!Munai eu stiu cum..)
            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

            Comment


            • ca deobicei. am postat eu ca vreau sa ies si nici dracu nu a mai raspuns.

              Comment


              • Ziceti ca si in seara asta stati cuminti ?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • eu ma uit la meci
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • si eu.. dar daca ma scoate playmo la o cafea cum a promis.. fac eu o schema!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • pe aceasta cale tin sa mentionez ca petrecerea inceputa de bezme o voi continua eu Duminica la padure cine are placere sa bea o berica cu mine ,un gratar o atenie o mazlina este invitatul meu,
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • in seara asta ma bag la un kiss ora 21 : 30 ... sunt acolo !!

                        Comment


                        • CARE iese in seara asta pe afara ?

                          Comment


                          • Eu ies...si propun sa mergem la cet unde vinerea e asa cum era in vremea buna

                            Comment


                            • Iesim iesim ...

                              Ne adunam la Carol. Eu mai propun sa o ardem aiurea pe la Kiseleff ( a fost frumos vinerea trecuta ) ...

                              Adica sa avem un traseu: Carol ( loc intalnire ) - CET ( distractie pana pe la 12 ) - Kiselef ( relax pana pe la 2 cand iar i se scoala lu unu hai la mare )

                              Comment


                              • asa si care e problema te deranjeaza ca nu ai mers si tu
                                poate data viitoare esti tu cel cu initiativa
                                distractie placuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google