Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fulger in seara asta incepand cu ora 21:00-21:30 la Kiss.Mai multe nu va zic Sa fiti prezenti.

    Comment


    • LUME LUMEEEEEEE........diseara, ne vedem la KISS, nu la CAROL !!!!! De ce? Ehhhh....e o surprizaaaaaa!!!

      Am dat sms la cei pe care ii am in agenda, restul, daca mai apucati sa vedeti forumul.....nu uitati....in seara asta ne vedem la KISELEFF !!!!!!

      OKAZIE SPECIALAAAAA !!!! Mai multe discutam la fata locului....sa pastram nitel misterul!!!

      sigpic

      Comment


      • Mah voi plecati la mare
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • pfoaa...ce a fost la cet ,abea am scapat,filtru mare ,restu' cred ca si la ora asta sunt acolo,am vb. cu mcd si erau si acuma ascunsi pe undeva prin boscheti,habar n-am,eu am luat-o pe camp pe undeva si am iesit ... habar n-am pe unde ) o gradama de curcani si spir ce era acolo
          sigpic
          :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

          Comment


          • Cea mai tare intalnire fulger la care am participat pana acum:
            -cea mai mare distractie adrenalina si ce mai vreti voi..toate cu numai 15 lei
            -super baieti....super prieteni...Cei mai descurcareti..LOGAN CLUB
            -primele ore ale lui cosmin in calitate de tatic..traite la intensitate maxima SA-TI TRAIASCA COSMINE!!!!!!!!!!!!!!!
            O seara de neuitat si de povestit nepotilor BRAVO BAIETI!!!!


            Restul e logan..))
            la antena 1 si prima tv....pentru cei interesati de ce s-a mai intamplat in seara asta ))
            Last edited by laur200445; 11 April 2009, 03:03.

            Comment


            • Daaaaaa domleeee....am reusit sa ajungem la cashili noastre, fara felicitare de 500RON!!! Multumim jokerului si lui laurica, pt ca au gasit motelul de 5 stele cu numai 15 Ron,unde am putut sta linistiti, pana s-au calmat apele, si nu in ultimul rand lui pitt, care a stat de 6 pt noi, pana s-au dus toti "burta verde" la culcare.
              Un fulger fffff tare, pana la urma......dar la cet......eu unul nu mai calc...
              Cosmineeee.....sa-ti traisca fetitaaaaaaa, sa fie sanatoasa si frumoasa!!!!!

              sigpic

              Comment


              • Fratilor...am ajuns cu bine acasa! Oare in drum spre pat mi se mai intampla ceva??? am 48 ore nedormite in care s-au schimbat toate in viata mea Bine ca am iesit sanatosi..ca am aflat locul..dar ce muuulti eram. Pozele..maine.ca-s rupt :|
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Joker sa`ti traiasca fetita !!!!!!!!!!!! felicitari , sa creasca mare si voioasa !!!!!!!

                  Comment


                  • Deci a fost ... let's do it again ... Dar totusi ... mergem sa ne culcam?

                    Comment


                    • Acum ca am scapat cu totii cu bine parca ne-am mai dori sa se intample odata, nu? A fost super tare, toti au fugit care incotro, noi care mai ramaseseram vreo 10 masini am gandit care cum mai bine problema. Am ajuns la 3 si 10 acasa, nu am mai apucat sa scriu pareri, asta e, am apucat acum.



                      !.!.!Traiasca LoganClub!.!.!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • larisa !!! sa iti traiasca cosmin :x

                        Comment


                        • Acuma avem 2 Larise in club ... una Mica si una Mare

                          Am ajuns pe la 5 dimineata acasa. Am dat o fuga si pe la colegalu Skandal care era de garda.
                          Am aflat ca iar mi s-a ars un far.
                          Si cred ca-l "ceva frumos" in gura pe vecinu de la 7 care la 8:30 s-a apucat sa dea gauri cu rotopercutorul in peretii de beton.
                          Last edited by SilviuB; 11 April 2009, 10:21.

                          Comment


                          • Am vazut la TV...s-au dat amenzi la greu...bine c-ati scapat
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • pe ce post?
                              sigpic
                              :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

                              Comment


                              • A fost la Protv
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google