Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • glumesc si eu, doar si ei sunt loganisti si urmaresc forumul. poate inteleg odata si odata sa ne lase in pace.

    oare cine or fi cei 2 guest's? Momentan 10 utilizator(i) vizualizeaza Thread-ul (8 membrii and 2 guests)
    Last edited by NerviiMei; 21 April 2009, 13:41. Reason: Automerged Doublepost
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • diseara vin si eu.. mai ales ca playmo mi-a promis o cafea in doi.. deci am motiv
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • ce caterinca era daca primeam notificare pentru fiecare post in care sunt pomenita

        sper sa nu ploua

        Comment


        • si daca ploaua...sa nu uiti sa-ti iei maiou alb O SA FIU PREZENTTTT !! :d
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ba, s-a incins taritza in voi? ce-aveti cu fata? nerusinatilor
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • ne e draga nea Dsign..si mai glumim si noi Stie motanelul ce si cum !!!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • lasa ma ca ti-e draga, dar mai aveti nitel si o puneti de babardel pe forum... Hai gata, saliva sus si la munca...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • eu ma relaxez sa prind forta.. abia astept sa ma plimb cu playmo in parc sa-i arat copacii infloriti si mirosul de vara si verde
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • e cam primavara tembelule


                    Cel mai sex este sa-i arati cum creste iarba
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • prezent si eu !

                      Comment


                      • Am revenit pe melagurili capitalei, asa ca am sa fiu prezent si eu diseara la kiss.
                        Ne videm acolooo!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • Nu mai iese nimeni c-a venit jenica !!!!!! :|
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ce uom rau domleeeeee, io v-am dus doru acolo pe melaugurili chietrishicai, si poftim cultura......

                            sigpic

                            Comment


                            • hai ca vin si eu ca niciodata nu am prins o intalnire cu voi ,mai iau si un prieten cu un logan inca nu este inscris pe loganclub dar o sa fie in curand .salutare

                              Comment


                              • Originally posted by gionik View Post
                                Ce uom rau domleeeeee, io v-am dus doru acolo pe melaugurili chietrishicai, si poftim cultura......

                                Razi tu razi ... dar noi vorbim serios ... Sti foarte bine ca nimeni nu te suport ... si mai ai si Megan ... Mai esti si rau ... mie mi-ai spus ca masina mea a fost facuta din resturile ramase de la Meganul tau, ca daia scrie by Renault pe ea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google