Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si uite cum domnu tomu o pune de-un flame...daca il penalizez zice apoi ca am ceva cu dansul.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • Pe ce motiv il penalizezi ? ... Ca le-a zis donatori ?

      Comment


      • da. pe motivul ala , ca daca intra vreun donator <in afara de mine> si citeste, pun pariu ca iese scandal.

        apropo. diseara 21:30-22:00 intalneala la kiss, parcarea de pe partea dreapta!
        pana acum sunt inscrisi de aseara:
        DomnulK, adica eu
        Playmo,
        lista e deschisa!
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • s-ar putea sa vin si eu depinde cum ma afecteaza raceala
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • Ai mah ala e motiv ce draq ... Da pai e adevarat ca daca eu nu ma opream pe acel "donator" il imprastiam pe tot parbrizul ba chiar mai mult, nu numai pe el ci si pe prietenu lui din spate care s-a oprit la fix fara sa atinga bara.

            Merg ca handicapatii pe toata soseaua, pe trotuare, intra in curbe fara sa se asigure fara nici cel mai mic stres ... ca vezi doamne omu cand ii vede se opreste ...
            Last edited by SilviuB; 22 April 2009, 17:24.

            Comment


            • si uite cum o punem de-un flame si de un offtopic cat casa.
              avea cineva o vorba: fereste-te/pazeste-te singur, ca altii sigur nu te feresc.

              macar aveau casca?

              deci care mai vine la kiss diseara?
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Silviule,eu sunt de vina,ca spre mine veneai sa vezi cum am facut golanuN-are mare lucru masina,e bine
                Last edited by alin2009; 22 April 2009, 19:21.

                Comment


                • vin si eu (am si cont)

                  Comment


                  • v-ati inghesuit ca fetele mari la maritat...parca o sa aud numai scuze ....
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • eu am postat dar vad ca netu' nu are treaba cu forumul

                      am trecut totusi pe la 10 si nu era decat masina lui canto in parcare

                      Comment


                      • si a mea, pe la 22 si putin. a mai trecut si sdp-ul pe la 22:30....offffffffff
                        las ca diseara nu o sa vin eu...oricum nu o sa-mi duceti lipsa :P
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • domnulK @ sa te vad cand te injura unu cu scuterul si iti zice ca esti...si asa mai departe...si tu in cap o sa-ti zici "Cum naiba se ia asta cu care trage de-o bujie, si n-are nici permis, de mine" ... ia zi, cum o sa faci ?

                          nu-mi zi ca nu ai vazut macar un scuter, cu cate 2-3 manelisti pe el, sa treaca prin plin rosu la semafor, fara sa se uite in stanga dreapta nici unul.
                          si astia daca nici semnificatia culorii rosie nu stiu ce inseamna, nu vreau sa ii mai intreb de altele...altfel nu ai cum sa-i cataloghezi decat DONATORI ! suna urat pe cat e de adevarat...

                          ca sa nu fiu total offtopic; imi pare rau ca nu am venit la fulger, sper ca diseara sa ajung !

                          Comment


                          • Direct cel de vineri seara, azi nu servesc.

                            Comment


                            • Dap,vineri seara vin si eu

                              Comment


                              • Originally posted by tomu View Post
                                domnulK @ sa te vad cand te injura unu cu scuterul si iti zice ca esti...si asa mai departe...si tu in cap o sa-ti zici "Cum naiba se ia asta cu care trage de-o bujie, si n-are nici permis, de mine" ... ia zi, cum o sa faci ?

                                nu-mi zi ca nu ai vazut macar un scuter, cu cate 2-3 manelisti pe el, sa treaca prin plin rosu la semafor, fara sa se uite in stanga dreapta nici unul.
                                si astia daca nici semnificatia culorii rosie nu stiu ce inseamna, nu vreau sa ii mai intreb de altele...altfel nu ai cum sa-i cataloghezi decat DONATORI ! suna urat pe cat e de adevarat...

                                ca sa nu fiu total offtopic; imi pare rau ca nu am venit la fulger, sper ca diseara sa ajung !
                                da mah, am inteles domnule tomu, nu o sa mai particip la intalnirile CONSERVARILOR, ma duc cu donatorii mei de organe.
                                Intalniri frumoase!

                                p.s. asa cu ii spuneam si lui Cosmin Jockeru:
                                pentru ca unii sunt idioti, trebuie sa sufere toti cei care merg pe 2 roti. din pacate asta-i mentalitatea romanului. Daca greseste unu , sa ii tavalim pe toti.
                                de cate ori ai avut altercatii/incidente, cu conservarii intrafic in comparatie cu motociclistii? ia zi bre tomu-le?

                                Si ala care n-a gresit niciodata sa se ridice acum sa dea in mine cu "pietre"< vorbe>.

                                p.s. ala de trage de-o bujie macar are tupeu sa circule printre conservari inconstienti cu itp facut la negru, fara rca..... ca deh conservarii au doua tone de metal...ei ce au<aia de trag de-o bujie>? poate doar tupeu.
                                Last edited by NerviiMei; 23 April 2009, 10:12.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google