Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ma ce naibi va suparati asa? Reveniti-va.

    P.S. Asa cum gresesc unii pe 2 roti, eu zic ca identic se greseste si pe 4. Raport egal .
    Scapa cine poate din nebunia asta . Adevarat ?

    Nu va mai suparati, nu are niciun rost.

    Rog pe cineva sa uneasca cele 2 posturi - au trecut cele 10 minute
    Last edited by Eu4yas; 23 April 2009, 10:16. Reason: Automerged Doublepost
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Eu sincer nu ma urc pe 2 roti tocmai pentru ca sunt prea multi "conservari" care nu au nici o treaba cu oglinzile si cu prioritatea. Eu chiar fac tot posibilul sa nu ii deranjez pe "donatori" si de foarte multe ori imi multumesc (dau din cap sau ridica mana). Si ce imi place cel mai mult la "donatori" este ca se saluta intre ei de fiecare data chiar daca nu s-au vazut in viata lor.
      Tomu, din cate am inteles eu, nu este suparat pe "donatorii" adevarati, adica aia cu echipament de protectie si permis de conducere, ci pe scuteristii aia care sunt din ce in ce mai multi, care nu au treaba cu nici un fel de regula de circulatie sau de bun simt si pe 49 cmc se cred pe Hayabusa sau pe R1.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Unde va intalniti maine seara ca poate ajung si eu ....
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • haida, incetati ca ma 'nervez... Noi suntem aci pe forum de conserve. Comportati-va ca atare
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • canta la alta masa ca nu avem marunt
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • eu incep sa cant la alta, nu mai deranjez :p
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • diseara lipsa !!! vineri carol !!! la ora 21 si ceva

                Comment


                • vad ca e deja traditie, Vineri la Carol, restul la Kis. Asa va vreau.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • da Dsing , e traditie , cet a ramas o amintire.

                    Comment


                    • Ce rau imi pareeeeee !! Unde mai sunt noptile alea pline de adrenalina !???!??!?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Vreti adrenalina va dau eu adrenalina!!!!Va dau cun nu a-ti mai simtit niciodata!!!!Crank e mic copil pe langa ce va dau eu!!!care se incumeta???
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Originally posted by tomu View Post
                          nu-mi zi ca nu ai vazut macar un scuter, cu cate 2-3 manelisti pe el, sa treaca prin plin rosu la semafor, fara sa se uite in stanga dreapta nici unul.
                          Asa ca te rog frumos. Motocilisti se numesc cei cu CATEGORIA A, cei care au promovat un examen si au un permis. Nu pustii de 16 ani care se dau zmei cu un scooter. Pentru cei cu categoria A am tot respectul. La noi, cel putin eu nu am vazut, respecta mai toate regulile, chiar daca se mai baga ei printre masini ( si eu as face la fel ) ... dar nu intra in curbe fara sa se asigure, nu trec pe trotuar ca si cum ar fi a lu masa si alte prostii dastea.

                          Inteleg ca te superi cand ne luam de cei pe 2 roti ... si ai dreptate ( si eu o sa fiu din vara, sper, unu dintre voi ) ... Dar de la VOI pana la coca-manelo-scuteristii astia e drum frate ... si daca tu ii consideri pe astia oameni intregi la minte si esti total de acord cu stilul lor de mers, e GRAV, FOARTE GRAV.

                          Comment


                          • ce-ati zice daca ati deschide un alt topic - A fi sau a nu fi biker?? revenind la topic..abia astept sa va vad dragilorrr ..ca tare dor imi mai e de voi D
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Dragilor ? ... Sa-nnebunesc )

                              Comment


                              • nu-nnebuniiiii drace :d
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google