Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @tomu: trebuie doar sa dai click pe quote...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vip3rutzu View Post
      mda.. avand parintii politzishti nu prea platesc nik.. ce-mi mai consum din credit sa-i dau lu ala sa vorbeasca..
      Pai sincer la ce mi-a venit in ultimile 20 de zile ... Am facut colectie de amenzi in casa ... Trebuia sa raman fara permis. Daaaaaaar tin sa mentionez ca toate le-am pentru urgente de familie ( sanatate ) ... nu ca-mi place mie sa merg ca nebunul. Asa ca e obligat sa ma scape de el ... sau daca vrea sa se duca sa declare ca el conducea, ca la urma urmei eu m-am dus in locul lui ca ba bause, ba era prea obosit, etc ...

      Bine ... mai putin parcarea de la Carol ... Acolo m-am oferit sa ma duc si chiar am vrut sa ma duc luni odata cu Andrei ( Canto ) dar a zis lasa ...

      P.S. Sa sti ca daca ma prinde pe loc imi iau amenda ca si tine ... sa nu crezi ca acuma sunt GOD pe sosea. Defapt chiar mi-am luat vara trecuta pentru nerespectarea semnului Acces Interzis.
      Last edited by SilviuB; 8 May 2009, 08:29.

      Comment


      • da tu esti un mare smecher in sine.. )
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • ce mai MC nu ti ajunge strada ?lasa baiatu n pace

          Comment


          • asta seara ar fi intalneala la carol. din surse neoficiale, tinand si cont ca e meciul steaua dinamo pe ghencea, se pare ca in bucuresti va fi o desfasurare de forte de oridine destul de semnificativa.
            mergem al carol sau cautam alta locatie?!?!?!
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Parerea mea ca alta locatie trebuie gasita ....nu de alta dar iar vine politia peste noi
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • Pai daca tot va strangeti la Kiss si a pus Politia ochii pe voi, mergeti mai incolo putin...la Miorita de exemplu
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • salutare ... diseara unde se da fulgeru .... ? ca vad ca vreti sa schimbati locatia :P va dau un sfat parcare real auchan mall
                  astea stai la racorica .... bei un cico si spargi o boaba ... fara galagie:P

                  sau daca nu un grand arena ... ca si acolo e la subteran ... te lasa sa stai daca nu faci galagie :

                  Comment


                  • Pt nseara asta ar merge un Miorita, vorba vecinului.....sau tot Kiss, ca e central si oricum acolo nu se intampla nebuneli.Ar mai fi pescarus, parcul herastrau....locatii ar fi, numa sa ne hotaram mai repede, si sa ne anuntam intre noi cat mai rpd.

                    Si eu sunt cred ca nu are rost sa ne legam la cap, daca nu ne doare (de ce sa mergem la carol? ca sa mai primim cativa felicitari de la garcea...fara sa facem cerculete sau alte tampenii? Eu zic ca nu are rost)


                    sigpic

                    Comment


                    • Eu zic pas in seara asta.Ma uit la meci.Ce faci bezme?

                      Comment


                      • Un stelist convins....Respect Ma mir ca mai ai rabdare sa te uiti la meciuri, eu unul mi-am pierdut rabdarea, si de cat sa ma ia inima pe la tv, mai bine ma relaxez la o samnata, o barfa, etc.

                        Daca te razgandesti, sau daca te apuca si pe tine inima, si vrei sa iesi....sa nu eziti sa ne contactezi.....venim noi daca e, si te scoatem din casa, nu-i problema

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ciukanu View Post
                          salutare ... diseara unde se da fulgeru .... ? ca vad ca vreti sa schimbati locatia :P va dau un sfat parcare real auchan mall
                          astea stai la racorica .... bei un cico si spargi o boaba ... fara galagie:P

                          sau daca nu un grand arena ... ca si acolo e la subteran ... te lasa sa stai daca nu faci galagie :
                          mah, tu stai pe aici prin zona s nu stiu eu?!?!?!?


                          Originally posted by gionik View Post
                          Pt nseara asta ar merge un Miorita, vorba vecinului.....sau tot Kiss, ca e central si oricum acolo nu se intampla nebuneli.Ar mai fi pescarus, parcul herastrau....locatii ar fi, numa sa ne hotaram mai repede, si sa ne anuntam intre noi cat mai rpd.

                          Si eu sunt cred ca nu are rost sa ne legam la cap, daca nu ne doare (de ce sa mergem la carol? ca sa mai primim cativa felicitari de la garcea...fara sa facem cerculete sau alte tampenii? Eu zic ca nu are rost)


                          hai in fata la casa presei, unde scri emare bursa romana de marfuri, sunt si chioscuri cu bunatati, mai un suc, mai o samanta, nu ne f**e nimeni la icre. e drum privat)
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • vin si eu diseara... oriunde o fi...
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • Originally posted by DomnulK View Post
                              mah, tu stai pe aici prin zona s nu stiu eu?!?!?!?




                              hai in fata la casa presei, unde scri emare bursa romana de marfuri, sunt si chioscuri cu bunatati, mai un suc, mai o samanta, nu ne f**e nimeni la icre. e drum privat)
                              unde sa stau domnulK .... eu stau in balta alba :P

                              Comment


                              • da, aia ziceam si eu ciukanu-le....
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google