Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde e astazi intalnirea?
    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

    Comment


    • pe seara se defineste treaba!! Eu inca nu am scos masina din service o sa ramana acolo peste weekend. Daca e sa vin..ajung cu japoneza !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • @Thejock3r si a mea e in service si as veni cu RATB-ul
        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

        Comment


        • poti incerca varianta asta s-o gasi vreun roman/crestin sa te aduca acasa ( daca n-o sa mai circule RATB-ul )
          Last edited by Thejock3r; 8 May 2009, 16:33.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ralukutza, te iau eu daca imi zici de unde.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • cred ca pana la urma asa am sa fac. are vre-un rost sa vin fara masina?

              @DomnulK din tei. unde-ti convine, dar nu veni cu scara ca nu m-am cocotat sus de tot
              Last edited by ralukutza; 8 May 2009, 16:37. Reason: Automerged Doublepost
              From all the things i`ve lost i miss my mind the most

              Comment


              • oke, te iau din tei, de la facultatea de constructii de la intrare....e ok?
                ramane ca in seara asta sa ne vedem la casa presei, va astept acolo incepand cu orele 21:30.
                Last edited by NerviiMei; 8 May 2009, 16:52.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • perfect

                  ia uitati fratilor loganisti un baiat saritor!!!!!
                  From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                  Comment


                  • Sa sti ca la o intalnire tu vi sa cunosti oamenii ... nu masinile. Daca-ti face placere si chiar vrei sa vi te asteptam, DomnulK chiar s-a oferit sa vina sa te ia ( eviti RATB-ul si nu e o rusine ... si eu am venit de multe ori fara masina, masina fiind a familiei, proprietate comuna ... intr-un fel )

                    Comment


                    • @SilviuB nu tin neaparat sa cunosc oameni. mor de curiozitate sa vad cum sunt intalnirile

                      m-am exprimat gresit

                      blonde me
                      Last edited by ralukutza; 8 May 2009, 16:54. Reason: Automerged Doublepost
                      From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                      Comment


                      • 1. Haideti sa ne hotaram unde ne vedem in seara asta.....ca sa stie lumea unde sa ajunga.
                        2. ralukutza Bine ai venit printre noi, esti binevenita in aceasta seara, si sigur se va gasi cineva care sa te duca acasa, dupa intalnire
                        3. Pt a grabi procesul de alegere al locatiei in aceasta seara, eu propun cateva variante precise:

                        1. Carol - vine militia - fac aia iuresh
                        2. Kiss - cat de cat mai liniste
                        3. Casa Presei - parcare - safe and sound
                        4. Miorita
                        5. Pescarus
                        6. Herestrau - in parc - intrare de pe nordului.

                        Haideti sa luam o decizie cat mai rpd.

                        sigpic

                        Comment


                        • harta loc intalnire. telefon contact dac aintarzie careva sau nu se descurca: 0722699544
                          Attached Files
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • What about C.E.T. ?

                            1. Carol - Chiar daca vine politia e locul cunoscut de multi ( adica acolo se stie ca ne intalnim vineri seara ) + daca suntem parcati regulamentar nu are ce sa ne faca.

                            2. Kiss - VOTEZ

                            3,4 si 6 - Tare mie ca foarte multi nu o sa nimereasca locul

                            5. Pescarus - Acolo deja sunt unu sau doua cluburi prezente Vineri seara din cate stiu eu.


                            Eu zic KISELEFF ( este in centru, usor de nimerit, a 2-a noastra casa si schimbam locatia incepand cu saptamana urmatoare ca sa aibe timp tot poporul sa vada ).

                            Comment


                            • gionik, am luat decizia. casa presei. am pus si harta cu locatia
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • @gionik multam fain
                                From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google