Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fir-ar si doar am fost azi in targ ! Ce sa zic, am uitat sa-mi iau ptr mine unele altele..Dapoi..! Enfin, cu proxima ocazie te innoiesc ;)
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • KISELEFF ORA 22:00..

      Comment


      • Ma da cine esti tu sa zici ore? Ca ma superi! Ti-ai spalat masina ?)
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Cum adica cine e ? ... E MIEZU ( nu degeaba are nick-ul asta )

          Comment


          • Vin si eu pe la 22.45 la kiss
            MotorSport pentru 402ml.

            Comment


            • Reisarii lu' tata, ce s-a intimplat azi noapte?
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Alea alea alea alea 1vs 1 dinastea
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ce sa se intample dsing ....M-am laut cu tico la un gratar i-am dat-o de 2 ori cu bere si la ultima am dat la egalitate
                  :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                  Comment


                  • salut baieti

                    Ceva in seara asta sau stau acasa )?
                    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png
                    B-63-AUI Logan 1.4MPI Laureat + Albastru Mineral stock momentan

                    Comment


                    • Chiar ma ia ziceti ceva in seara asta...Da vreau activitate din partea voastra).................Ramane stabilit KISSeLEF ORA 22:00-22:30?
                      :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                      Comment


                      • Eu voi fi acolo!
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • E ceva sau nu ?Da nu am trocarici ma ia careva in remorca? daca are careva drum pe la carola careva sau gheorge cosbuc si are loc sa ma ia ramand dator sau dau o punga cu seminte 0762659079
                          sigpic

                          Comment


                          • Propun sa ne vedem la carol e mult mai mare
                            hai sa skimbam peisajul
                            ce ziceti?????????
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • O face si dan ca miezu? Domne.. La 22:00 la kiss.. Si ia-l pe miez de unde nu-i! foarte tare.. Azi poate vin si eu.. Sariti cu prezentele sa stim pe cine ne bazam! Gogogogo! Azi mananc si beau pe cinstea voastra )
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Hai La Carol :d:d:d:d:d
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google