Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezent si eu.

    Comment


    • du-te domne ca nu te credem
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Da' tu ce crezi, domn'e, ca pe tine te crede toti? :P
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • staaati mah acasa...nu vedeti ce da de sus??
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ploaie ploaie..dar a fost frumos......pacat ca m-ia fost rau si am plecat mai devreme.....dar revin in forta

            Comment


            • acu am ajuns acasa.. a fost o seara de loganari nebuni, multumesc Dani, K, GMV, GOLANU, COSMIN, NYTA=Vasilinista, DaDa(care punea mana la treaba mai ceva ca baietii). ma duc sa ma odihnesc maine am o zii grea!
              Last edited by skandal; 28 October 2009, 11:07.
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • cam devreme ai ajuns acasa Bezme a fost o noapte super marfa, mai vreau si altele cel putin la fel de frumoase. mersic mult de reclama si promit ca am sa mai pun mana la treaba si in continuare
                multumesc tuturor ca aveti rabdare cu mine sa invat si eu cate ceva
                sigpic

                Comment


                • da ce facusi bre atata ???? v-ati integrat in absolut ?? ! Nu de alta..dar ma bagati la ganduri.... )
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • cand altii visau la vremuri frumoase,noi,adica ei ,au schimbat arcuri,baterii,bari,tamburi si alte neste chestii,pina la 04:00 am,atunci am plecat eu,ei multi au mai ramas,vitelusul de bezme,de nimic nu e in stare,sa dea jos o husa de pe scaun nu poate.
                    asta seara gata nu va mai pot servi cu prezenta ca intru pentru 4 seri la munca,va pup pe toti distractie placuta,dar in special si mai de-o parte pe 'dada,frate, a dat clasa la toti baietii(cu o exceptie,tanti bezme),a intrebat de mecanica a pus mina pe chei,bv bv merita toata stima si respectul din partea mea
                    asa seri mai da
                    bravo
                    Last edited by skandal; 28 October 2009, 11:07.
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • dsign..garaj..populatie..mecanica..si alte alea alea

                      am revenit cu neste dovezi...
                      Attached Files
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • mersi nyt pt apreciere, chiar imi place sa invat lucruri noi, si daca mi se acorda incredere invat repede ;))
                        multumim pentru poze, dar pe viitor incearca sa nu le mai faci asa desarfate) bune si ele decat deloc. avem dovezi clare k nu pierdem vremea degeaba
                        chiar mi`a placut mult de tot seara trecuta
                        sigpic

                        Comment


                        • Tare ziua de ieri ..am ajuns la 5 dimineata acasa ...oricum am ras de nu mai puteam la ce faceau nebunii astia ...noroc cu domn' profesor NYT care a intretinut buna dispozitie , Bezme care ne-am lamurit ca e bun numai la contabilitate si a dat Skoda pentru un Logan modificat ....in fine sunt doar un pic cam obosit dar imi revin repede ....a si era sa o uit pe Dada de care nu mai aveam loc la montatul fetelor de usi ...ca cica vezi doamne o "baga ea"
                          Singurul care a ramas neconsolat a fost Fofu' dar lasa man ca e timp si pentru tine zilele astea ....daca nu iti fac cadou un super glue stii tu pt ce si rezolvam problema in 5 min
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • Super tare aseara ...m-am distrat si am muncit in acelasi timp ... mu va mai luati de Bezme k vine cu soacra peste voi
                            Multumesc mult baietilor care m-au ajutat ...
                            - NYT( ai o tehnica de pus fete de usi criminala ...sus le batea cu mana si jos cu genunchii )

                            Am ajuns la 6:20 acasa !

                            Comment


                            • am facut uochi... soacramea e fericita.. nyt, s-a gandit la ea ))

                              ma apuc de munca si ne auzim mai pi seara!

                              sa ma ai in atelier, razi cu lacrimi )))

                              skandal daca ma mai modifici te sparg D
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Asa Bezme fi rau .....in seara asta se anunta ceva???
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google