Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu ajung mai tarziu nitel , wait for me too :P

    Comment


    • Si eu vin dupa ora 22.. Mai sigur pe la 23.00
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • Silviu e moale bordura ? ;;)
        1.6 mpi cu un strop de redbull
        Respect pentru ca imi pasa

        Comment


        • Merge ... La cum ma durea spatele in seara aia ... A fost vis bordura si asfaltu

          Comment


          • Poze din seara asta, facute de proaspatul fotograf gionik....scuzati calitatea proasta a unor poze, aparatul este inca in rodaj.....iar fotograful.....a fost la prima lui sedinta foto Data viitoare vor iesi mai bine!!

            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Ti-ai facut numa tie poze... Huuuuuuuuuuu
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • ne-ai fotografiat cum stateam toti in masina ca sobolanii sa ascultam muzica \:d/ ) Tari pozele ! Sa-ti traiasca aparatul si sa nu uiti sa-l iei de acasa de acum ;)
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Multumim pentru poze

                  Comment


                  • Cu placere baieti, si ms de aprecieri!! Am stat ceva aseara sa ma chinui sa le micsorez, pt ca la marimea lor originala nu mergeau upload-ate pe forum. Am sa incerc sa il iau cu mine la fiecare intalnire, ma mai invata canabys una-alta, mai testez, mai prindem niste instantanee funny, poate un gratarel ceva....

                    @Laur Am sa iti dau cat de curand pozele, dar sa stii ca majoritatea au iesit tremurate din cauza ca nu am avut trepied.

                    sigpic

                    Comment


                    • Cineva....Ceva....In seara asta???
                      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                      Comment


                      • O sa fie lume

                        Comment


                        • Nu prea a fost

                          Comment


                          • Mi-au facut placere serile cu voi vara asta ne revedem in iarna

                            Comment


                            • Ce sa zici si tu . Te asteptam motanico !! Sa ai multa bafta !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Cata rautate o sa imi fie dor :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google