Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 22:30 sa fie..

    Comment


    • 22.30 o data....22.30 de doua ori...Ofera cineva mai mult????
      adjudecat....22.45 maxim
      cine mai vine???
      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

      Comment


      • Originally posted by bezmeticu View Post
        Dar mai bine hai sa facem langa casa ta... Unde stai ?
        am inteles ideea, nam vrut sa spun ceva care sa va supere desi vad ca am facut-o.
        turbo makes torque and torque makes fun

        LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

        Comment


        • Glumea bezmeticu ) ... Nu e nimeni suparat ... Noi facem la kiselef ca e sa zic centru ... Nu e aproape de nici unu ( poate de cativa mai norocosi ) ... Dar toti trebuie sa mergeam ceva pana acolo.
          Sambata intalnirile se fac la Polivalenta si mie personal imi ajung 3 - 4 minute sa ajung acolo.

          Comment


          • Ma baieti ma ,dar la mine la grecia nu se poat o fulgerica ceva?Pe lac la peste?

            Comment


            • @ noyz - Marfa avatarul tau , la mine cu treapta a 4-a arata la fel 170 km/h

              @ GR99WRC - Pai cred ca e cam departe la tine in GRecia

              @ bezmeticu - la greutatea ta ar trebui niste bocanci de otel ca sa nu cedeze
              MotorSport pentru 402ml.

              Comment


              • Originally posted by fica View Post
                @ noyz - Marfa avatarul tau , la mine cu treapta a 4-a arata la fel 170 km/h
                bestial, ma bucur pentru tine dar daca ai observat io am 1.5 dci. Lasa ca ma fac io mare :P
                turbo makes torque and torque makes fun

                LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                Comment


                • Fica, iar ai inceput sa imparti pliante?
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • Fica, iar ai inceput sa imparti pliante? Daca te caut... Te gasesc undeva jos.. Caci.. Nici un semn nu dai!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Bezme lasa omu ca a avut treaba cu masina.....Jante tamburii cu vopsea si un semn cu nike pe luneta.....Hahahahaha

                      Comment


                      • Si pus nike pe luneta PITZIPONCU ?Hahahahaha
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Acum va prezint o panarama )) voi continua in mesajul 2...
                          Attached Files
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • Cum am promis voi continua.... Dupa ce ca .. Aceasta panarama "cristinegativ" era rupt... Respectiv carpit.. De somn.. De foame.. Terminat psihic.. Incep sa frec la geamuri... Si frec.. Dar si mie imi scazuse moralu.. Dar va intrebati de ce? Uitati cum ne privea avionu ))
                            Attached Files
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Bezme se vede ca erati obositi......
                              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                              Comment


                              • Si eu eram rupt.. Dar aceste 2 elemente nu au fost in stare sa-mi traga o poza...
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google