Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi i-a facut de 3 parale pe baietasii cu multi cai putere si multi cilindri. Vorba lui Felix, ala mai bine nu zicea ca are V8, nu se mai facea de ris...


    La plecare, pe Iuliu Maniu, m-am tinut bine de tot de coada unui A4 cu 1.9 TDI de 105CP, l-am facut de boala pe om...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Mi-a povestit Felix "una-alta"...Pana la urma bemveurile nu-s cine stie ce masini
      fain, baieti, ca va mai adunati, la noi nu prea se mai practica, de cand s-a racit vremea...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • La noi se incalzeste vremea de la adrenalina senzatie majora cu 40 la ora ;)
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Foarte tare aseara! Am revenit si eu in randul lumii si mi-am platit netul

          Comment


          • Schimbare de planuri la mine .
            trebuie sa ajung la o onomastica....Voi veni la kiss...Si apoi voi veni direct dincolo.(dupa un dans,un vals,o domnisoara,o maslina).
            ne vedem pe kiss si apoi direct acolo....Pe scena de vals)
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Baaaaaarca pe vaaaluri pluteeeeeste usooorrrr .... te asteptam !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Adica dincolo unde ? Unde am fost aseara ?
                pana la urma ne intalnim pe kiss si mergem dupa aceea unde am fost aseara ?
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am ajuns si eu azi pt prima oara dar pt mine e cam aiurea intalnirea sambata la 4 ca eu atuci sunt plecat din bucuresti

                  Comment


                  • Nea Fica..La 11 la kiss..Apoi unde am fost aseara Poate in seara asta iti va sta turbina la locul ei !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Eu acum plec de acasa spre kiss , cred ca voi fi primul in parcare
                      MotorSport pentru 402ml.

                      Comment


                      • In noapte asta va astept la locul bine stiut de toti...CET...Cu mic cu mare ne vedem pe la un 22.30?
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Prezent si eu...Cu mic cu mare, 22,30
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Deci mergeti direct la CET, nu pe kiseleff ?

                            Comment


                            • Cred ca vin si eu..Ne vedem acolo

                              Comment


                              • Nu pot veni , am rupt scurgerea de ulei de la turbina .
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google