Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vedem la 22.15 pe kiss care vreti si apoi plecam in pasi de indieni spre scena de vals.

    doritorii sa ne contacteze
    Last edited by crisneg; 2 November 2008, 21:59.
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • Pentru moment.. Am sa ma retrag.. Din activitati! Va multumesc..
      Attached Files
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Naspa treaba... Vad acolo o trecere de pietoni... Sper ca nu se lasa si cu altceva in afara de service

        Comment


        • Aiurea bezme....Ce sa zic
          numai incidente in ultima vreme. Am vazut si asta seara ceva in alta parte.
          hai sa o lasam mai usor.....

          sa ne zici cum te putem ajuta
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • Ce s-a intamplat bezme?!
            cum a zis si crisneg, daca te putem ajuta cu ceva, suntem aici!

            Comment


            • Nasol, imi pare rau..

              Comment


              • Nu cred ca e trecere de pietoni, sunt chestiile pe care urci masina pe platforma. Bezme, fiarele se repara, important e sa fii tu bine.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Tu sa fi bine..Vb lu` colegu` , fierele se repara..Dar te doare sufletul
                  Prea multe accidente si prea putina prudenta...
                  Mai degraba putine accidente si multa prudenta !
                  Imi pare rau si pt tine..Si pt amicu meu care tot din prea putina prudenta a unuia , s`ia facut "fata" praf

                  Comment


                  • Bezme imi pare rau, dar la urma urmei cum a zis si vitriol sunt doar fiare care se repara, important e ca tu nu ai patit nimic.

                    O mica intrebare ... La un asemenea impact frontal, nu era normal sa sara airbag-ul ?

                    @andreea13: Aseara te-ai "jucat" toata seara. Nu te-ai orpit si la noi ( am stat spectatori ). Cat despre prietenul tau, sincer e culpa comuna, cel cu berlina nu avea ce sa caute in curu loganului si loganu nu s-a asigurat inainte sa se intoarca. Normal la politie o sa intre in "caca" cel cu berlina ca nu a pastrat distanta regulamentara, asta pe langa faptul ca nu pot sa zica cum s-a intamplat si trebuie sa gaseasca o situatie ceva mai reala si legala sa o faca fiecare pe rca-ul celuilalt, loganu din cate am inteles are casco.

                    Comment


                    • Nici eu nu stiu prea bine ce a fost acolo....Dupa ce am trecut eu..Atunci a fost impactul. A ramas sa se sune cu omu si sa vada cum o face. Asta e
                      Aseara ma adus Crisneag si WLW dar nu am stat tot timpul impreuna , dupa care am avut chef de cateva ture..Dar din pacate a urmat ce a urmat si sa stins tot.
                      Pacat

                      Comment


                      • Ce naiba ai patit, bezmeticule? Sorry pt masina, dar pana la urma conteaza tu sa fi ok si foarele, da-le dracu, ori se indreapta, ori se inlocuiesc.
                        Bafta si noroc in continuare, sa nu mai patesti de-astea...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Bezme, chiar imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.....
                          sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                          Comment


                          • Va multumesc pt sprijin.. Sper sa decurga bine treaba! Au sarit si "Erbegurile"
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Va mai pun un set de poze..
                              Attached Files
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Acuma ca sa facem haz de necaz ... Nu imi vinzi mie stopurile si le zici astora de la casco ca ti le-au furat ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google