Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate ,,colegul nostru CANTO sa rasturnat in curbele alea spre Rasnov...Sincer imi pare rau de el,,si cica masina e varza rau iar el este la spital....Speram sa se faca bine si sa nu aibe nici o problema medicala!!!

    Comment


    • vb serios ivane?
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • era singur in masina???? sunt bine???? au nevoie de ceva??

        Comment


        • Crzi ca imi arde de glumeeeeeee???
          Ma sunat Bleizer,,si apoi am vorbit si cu BOLO...cica sa lasat cu descarcerari...doar asa au putut sa il scoata!

          Comment


          • doamne fereste!!!! sa-l ajute D-zeu sa nu fie grav!!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • fug zice ca nu e chiar asa de grav.....sa speram ca e totul ok!

              Comment


              • pfoai de capul meu :| multa sanatate ii doresc :|
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • In legatura cu asta am avut o discutie telefonica cu bogddanel. Masina NU ESTE GRAV AVARIATA! Asta mi-a zis el. Plafonul putin infundat si luneta sparta! Toti cei care au fost in masina sau in coloana, acum circa 1h erau la Spitalul din Brasov, au venit cei de la smurd la accident, iar daca vine smurd-ul e OBLIGATORIU sa ramana internati. E internare AUTOMATA! Take care, va dau mai multe detalii maine!
                  sigpic

                  Comment


                  • am vb cu bleizer acum , se pare ca in seara aceasta colegul nostru va pleca pe picioarele lui de la spital
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • Bine ca e teafar, aveti grija pe frigul asta ca inca e asfaltul rece!! Daca pleaca de la spital, inseamna ca e in regula Canto, insa cu masina cum face? Vine fara luneta pana la Bucuresti? Imi pare rau de incident!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • poate sa o si impinga ..... numai el sa fie bine
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • MULTA SANATATE CANTO.... HAI SUS IN PICIOARE ! ! !! :x
                          sigpic

                          Comment


                          • salut colegii ,am si eu o rugaminte cine ma poate indruma spre stadionul Ghencea trebe sa ajung maine pe la 10

                            Comment


                            • ce cauti la stadionul ghencea?

                              Comment


                              • am pe cineva care joaca la otopeni si are meci cu steaua 2 si ma rugat taicasu sa-l duc si nu prea stiu capitala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google