Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hehe nea Bobby..N-am jucat putin aseara..V-ati jucat cu mine (datorita statiilor) dar v-a cam pierit pofta dupa ce ati vazut accidentul ala
    Andreea ,daca nu aveam mobila de carat ....As fi mers !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Iese careva in seara asta???
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • Bai baieti...Am inteles ca nu iesiti in timpul saptamanii(servici,oboseala,trezit de dim....Chestii de genul asta)dar azi este vineri!!!!!!!!Chiar daca e frig gasim noi o metoda sa ne incalzim ;)....In seara asat va astept cu mic cu mare,cu loganuri sau cu ce aveti(biciclete,role,scutere,mopeduri,autobuze,met roul).La 22 la kiss dupa care ne hotaram unde mergem!!!
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • Cica eu zic prezent.

          P.S. M-am intalnit cu Ciprian ( SDP-ul ) pe la Delfinului.

          Comment


          • Prezent
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Eu am o mare migrena deci nu pot sa va promit nimic nu va suparati pe mine colegii

              Comment


              • Colegu.. Si pe mine ma doare un cappppppppppp ))
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Baieti care va bagati maine seara la un fotbal? Postati aici care vreti sa mergeti ca sa stiu daca ma duc maine sa rezerv teren sau nu.Multumesc!

                  Comment


                  • "P.S. M-am intalnit cu Ciprian ( SDP-ul ) pe la Delfinului""

                    Scuzele mele ca nu te-am vazut da eram foarte grabit. Mii de scuze.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Prezent si eu la kiss.
                      La curse legale la braila nimeni ?

                      Comment


                      • Originally posted by bezmeticu View Post
                        Colegu.. Si pe mine ma doare un cappppppppppp ))
                        A cazut colacu pe el ?

                        Originally posted by B-53-SDP View Post
                        Scuzele mele ca nu te-am vazut da eram foarte grabit. Mii de scuze.
                        Am vazut dupa cum te-ai oprit la semafor :P ... Eram fix in dreapta ta.

                        Comment


                        • Imi cer scuze cand sunt grabit nu vad si nu ma concentrez decat la drum.

                          Nu vreau sa fac vre-o gresala nasoala.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • SDP nu asculti cu noi un kiss in seara asta?
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • Nu te mai scuza atata ... Nici eu nu te-am vazut ... Abia cand s-a pus verde de ai facut stanga am observat masina

                              Comment


                              • @SilviuB: Am inteles sa traiti cu respect.

                                @Stuke: NU stiu nu promit nimic da va gasesc eu daca e sa vin. Multumesc de invitatie
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google