Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stuke View Post
    Pai daca ne intanlim la 22 la kiss pe la 22.30 cred ca ajungem la CET!
    hai ca daca e tip dupa voi pe CH40
    cine pica astazi la mijloc intre noi ??
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • Nush cine pica dar cine o fi o sa ii para rau ca nu are statie!
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • Originally posted by Stuke View Post
        Nush cine pica dar cine o fi o sa ii para rau ca nu are statie!
        he he la 22 ies si eu de la munca si vin direct acolo la cet
        vorbim pe 40 sa vad pe unde ati ajuns
        bafta
        ne vedem acolo
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • Eu cred ca in jur de 10:15 - 10:30 o sa fiu acolo ...

          Comment


          • O sa stau si eu pe ch40..Ca sa nu mi se intample ca sapt trecuta ))
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              O sa stau si eu pe ch40..Ca sa nu mi se intample ca sapt trecuta ))
              te-am iertat de data asta..
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • Iese cineva in seara asta? Pana acum eu cu Stuke.

                Comment


                • Unde se iese?
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • Cet cred...Sau kiss

                    Comment


                    • La cet s-a iesit aseara , erau acolo dvl-ul si cu stuke...Si eu in trecere :P
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Hai sa va relatez o intamplare.
                        Am fost ieri la Constanta.La intrare in Stefan cel Mare la sens giratoriu Politia.
                        I-am vazut din prima ca m-au ginit.M-au tras pe dreapta, si mi-au zis ca m-au oprit pentru folii . Le-am dat actele ,s-au uitat pe ele si au zis ca foliile pe spate sunt in regula,pe cand pt cele de pe fata imi iau talonul si 486 RON amenda. :-?
                        i-am zis ca nu e posibil asa ceva,si se considera ca o "defectiune" a masinii,ca drept urmare nu se sanctioneaza din moment ce se poate remedia pe loc.
                        Cica nu e asa si dupa spusele politistului ce se poate remedia pe loc,ramane cu amenda,iar ce nu:cu talonul retinut si iarasi AMENDA. Am innebunit,omul era pus sa-mi ia banii. Deja imi facuse dovada de retinere a talonului si ma punea sa o semnez. I-am zis:"MARSH ma de aici ca nu semnez nimic,lasa-ma sa ma documentez sa vad cine are dreptate". Intre timp unul din prietenii cu care eram acolo a sunat pe unchi'su care e colonel la Medgidia si i-a zis problema, unchi-su l-a sunat pe gabor iar asta nu a vrut sa raspunda la telefon. Intre timp am dat foliile jos,colonelul a vorbit cu politistul,iar asta ne-a dat talonul. ) Dupa care iarasi ma intreaba ce am de declarat .Eu: NIMIC,o seara buna. El : stai asa ia si semneaza aici.
                        ma uit peste foaie si eram cu talonul in mana,prieteul meu mi-a luat pixul si i l-a aruncat in fata si i-a zis "Iesi ma in p***a mea de aici,hai ma sa mergem" LA CARE POLITISTUL CU O MISCARE BRUSCA A VRUT SA IMI SMULGA TALONUL DIN MANA. Am ramas masca dom'le,exact ca la tigani ma jur, si am plecat.
                        O sa imi vina ceva acasa din moment ce eu am toate actele si folia de pe fata data jos? AAH si nu am semnat nimic...Ia ziceti bomboneii mei !
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • Nare ce sa`ti vina Crisneg , odata ce nu ai semnat si nu ai lasat nimic la bagor..Nare ce sa faca. Doar sa ia numerele sa le puna poza la el acs
                          tare faza , pacat ca ai dat foliile jos. Dar se pun ele inapoi
                          succes !

                          Comment


                          • Le pun inapoi dupa ce sunt sigur ca nu imi vine nimic acasa. Daca imi vine fac contestatie cu geamurile curate pe fata.
                            :P
                            Numai bine
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • @crisneg am un prieten caruia ia venit amenda de la radar acasa dupa 3 luni.
                              Culmea: scria ca trebuie sa declare cine a condus in ziua aceea. Chiar daca iai dat masina cuiva.. Dupa 3 luni mai tii minte ca la ora si locatia respectiva iai dat masina cuiva ?)
                              turbo makes torque and torque makes fun

                              LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                              Comment


                              • Stiu despre ce e vb
                                mie mi-au venit in decurs de 2 luni 7 amenzi acasa si am incarcat la maxim cu puncte permisul lui sora-mea si a lui mama.
                                de aia zic...Ca nu mai am puncte disponibile )
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google