Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai bananaiti noptile,mai stati si pe acas ca e frig

    Comment


    • Hai baieti..Ceva miscare in seara asta? Ca doar e vineri...

      Comment


      • Prezentttttttt
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Ne vedem pe kiss , sau direct la CET ?

          Comment


          • Deci? Eu incerc sa fiu la 22 pe kiss.....Sper sa se adune lumea acolo mai intai, si sa purcedem cu totii

            sigpic

            Comment


            • Ok..Atunci ajung si eu la kiss
              Bafta

              Comment


              • Gata ... De azi taiem AJA-ul de pe lista "inamicilor". Pacat de EVO_ul ala

                Comment


                • Saptamana viitoare pe Platou in Parcul Tineretului:
                  URSUS ALCOHOL FREE TRACK este prima competitie de off-road urban organizata in Europa, un eveniment in care pasionatii de 4 x 4 vor trebui sa faca fata provocarilor orasului.

                  Traseul competitiei va fi un trial care imbina obstacolele naturale cu obstacole artificiale: metal, beton, cauciuc, semifabricate, constructii abandonate.

                  Competitia se desfasoara timp de 3 zile in perioada 5 - 7 decembrie 2008, fiecare zi fiind rezervata unei categorii de concurs.

                  Cele trei categorii de concurs, Hobby, Open si Extrem sunt detreminate de catre gradele diferite de dificultate a traseului cu care echipajele inscrise se vor confrunta.

                  URSUS ALCOHOL FREE TRACK debuteaza vineri, 05.12.2008 prin competitia adresata clasei Hobby la care pot concura masini nepregatite (standard) sau putin pregatite si care vor avea de infruntat un traseu de dificultate medie.

                  Sambata, 06.12.2008, competitia continua la categoria Open, in care se vor "lupta" masini pregatite pentru care s-a organizat un traseu de dificultate mediu spre greu.

                  Duminica, 07.12.2008, in ultima zi a competitiei URSUS ALCOHOL FREE TRACK, masinile inscrise la categoria Extrem vor avea de infruntat probele unui traseu dur, ai carui finalisti nu vor putea fi decat cei mai experimentati dintre piloti.
                  VINERI - 05.12.2008:

                  * ora 12.00: inceperea evenimentului, startul cursei la clasa HOBBY
                  * ora 14.00: finalul primei curse la clasa HOBBY; show FREESTYLE MOTOCROSS (FMX)
                  * ora 14.30: start cursa numarul 2 la clasa HOBBY
                  * ora 16.30: finalul cursei si decernarea premiilor la clasa HOBBY
                  * ora 17.30: concert live CASSA LOCO


                  SAMBATA - 06.12.2008:

                  * ora 11.00: startul cursei la clasa OPEN
                  * ora 13.45: finalul primei curse la clasa OPEN, show MONSTER TRUCKS
                  * ora 14.00: start cursa numarul 2 la clasa OPEN
                  * ora 16.45: finalul cursei si decernarea premiilor pt clasa OPEN
                  * ora 17.30: concert live SUIE PAPARUDE


                  DUMINICA - 07.12.2008:

                  * ora 11.00: startul cursei la clasa EXTREM
                  * ora 13.45: finalul primei curse la clasa EXTREM, show STUNT RIDING
                  * ora 14.00: start cursa numarul 2 la clasa EXTREM
                  * ora 16.45: finalul cursei si decernarea premiilor la clasa EXTREM
                  * ora 17.30: concert live PARAZITII
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • Ok Ms De Sfaturi Dar Nu Toti Odata.
                    Acum Ar Trebui Sa Ma Supar Si Eu, Pentru Ca De Fapt Asteptam Un Sfat De La Voi In Pana Mea.
                    Multumesc Inca O Data.
                    Ne Mai Auzim.
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • Gata..Ma duc sa`mi echipez loganul de off-road..Sa vezi nebunie.
                      Care se mai baga ?

                      Comment


                      • Originally posted by SilviuB View Post
                        Gata ... De azi taiem AJA-ul de pe lista "inamicilor". Pacat de EVO_ul ala
                        Am vazut ca nu s-a prins lumea la ce ma refeream.

                        Știri de ultimă oră din țară și externe. Urmărește transmisiuni live, breaking news, reportaje și anchete. Intră pe stirileprotv.ro și află toate știrile zilei!


                        Aseara Loganul Galben ( prietenul nostru de la IKEA ) cu B-11-AJA echipat cu radar a facut un MARE si FRUMOS accident.

                        Comment


                        • Avea ceva viteza aja-ul.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • Foarte tare stirea... Mie unu chiar imi pare bine ca mai revin si ei din "aer".

                            Comment


                            • Pai..Andreeea..S-a intamplat aseara..Dupa ce ne-au filmat ) ce inseamna ca ii blestemi cum trebuie??? )
                              app..Si-un filmulet cu urmarirea unui coleg de-al lui AJA )


                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Da i-ati blestemat nu gluma ...
                                Daca nu ma suna Laur aseara si-mi zicea ca e si el prezent nu dadeam mare atentie stirei, dar cand am vazut POLITIE, LOGAN GALBEN si DRUMUL TABEREI ... Direct AJA mi-a trecut prin cap.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google