Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ))) am vazut si eu acum filmul...Nu aflasem pana acum.....Mda..Poate se invata minte si nu mai vin pe la cet

    Comment


    • S-a intamplat si cea de-a doua iesire la munte,a fost foarte frumos..Lume multa...5 masini pline...Zapada....Muzica....De toate..Pun cateva poze....
      Attached Files

      Comment


      • Super tare frate !!!!!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Se face si Nr. 3 ( la care cica as vrea sa particip si eu ... sper sa nu ma intervina alte belele ca o iau razna comple ... deja ultima luna a fost un cosmar )

          Comment


          • Foarte tare baieti.

            poate data viitoare anuntati mai din timp si ne strangem mai multi
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Sa inteleg ca se muta locul de intalniri fulger la munte ) ?

              Comment


              • Mai talharilor nu da ti de veste cand e rost de bautura si mancare?

                Comment


                • De acum inainte o sa incercam sa plecam in fiecare sambata din bucuresti spre munte(cat ne mai permite vremea).
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • Deci o sa se anunte aici plecarile...Sper sa facem coloana cat mai mareeee

                    Comment


                    • hai sa mergem si prin giurgiu odata...E frumos si pe malul dunarii...

                      Comment


                      • Mergem si acolo Bogdane ..Numai plimbare sa fie .

                        Comment


                        • Un cet ceva in seara asta???
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • Sau la o vorba si-o cafea la Carol...
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • hai andreilor ca imi e sete si foame.. Stuke.. In caz ca vii adu-mi o shaorma la un kg.. Am auzit ca face cinste andrei
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Care vii la o intalnire ori la Carol ori la Polivalenta azi ora 15..O cafeluta , o vrajeala, mai ne vedem si noi.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google