Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci ne vedem la 22 la cet.Va astept

    Comment


    • Sa va distrati si in seara asta cum faceti mereu,si sa ii mai ''faceti'' pe aia pe acolo.Salut!

      Comment


      • Super tare a fost in seara asta..Venisem hotarat sa pun repede pozele si am constatat ca nu nu am cablul de la telefon acasa.Deci hai sariti cu pozele repede cei care ati facut....Mai ales alea cu radarul))

        Comment


        • Se acorda premiul cel mare pt impresie artistica bizonului cu Megane2, negru... Mare cretinoid.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Chupa Chups-uri am avut, Seminte am mancat, Era sa provocam si un sau doua accidente, Dani ma dat cu masina si in fata ( criminale scaunele ... Dar nu-s pentru mine - gabarit depasit - ) si in spate ( draq ma pus sa ma urc in spate ... De nu ma lipit de geamuri si ma amestecat ca pe toti dracii ... Era sa-i scot ochii si lu Stuke ), doar un sigur lucru mai ramane de spus:

            R A D A R !

            Comment


            • De la mine pentru baietii veseli!!!!!!
              Attached Files
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • Mama stuke ce calitate au pozele. )
                Foarte tare initiativa... Sa ma facem

                Comment


                • Va mananca sa va furati o amenda?Hahahaha
                  nu ai cu cine ma ,niste tarani hahahahah

                  Comment


                  • Vine cineva la CET in seara asta ? Inafara de politie
                    MotorSport pentru 402ml.

                    Comment


                    • Bai oameni buni, n-ati despartit corect in silabe.... Of
                      ca in reclama: radar <=> tu diii aaaaaaairport !
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Nu a fost despartit in silabe,a fost o litera pe o foaie si nu aveam cu sa le tinem altfel!!!Comprende???
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Care are chef de iesit in seara asta????Stam la o tacla o caterinca o cafea vedem noi!
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • Eu unul ies,dar nu stiu daca si restu au chef...(un vin fiert paote asa are lume chef)
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Beui tuica fiarta deja, nu cred ca e compatibila asta cu volanul... Mai ales cu melitia prin preajma...

                              De ieri am si ITP valabil
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Da al draq de bogdat Mos Nicolae asta, si scaune si itp ... Mie mi-a luat bani in loc sa-mi dea ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google