Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut

    Salut,

    Cristi ma numesc, este prima oara cand postez, va urmaresc de ceva timp si am zis ca parca as incepe sa vin si io la intalnirile voastre, help me un pic
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Baieti, la kiss nu mai merge pe partea dreapta (dinspre Arcul de Triumf spre Victoriei) ca se face patinoar asa ca ramane varianta partea stanga spre acelasi sens de mers.

      @Eu4yas: Bun venit in comunitatea noastra! Informatii de orice fel gasesti pe forum si esti binevenit oricand la intalniri!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Dap, mersi frumos darksid3, sunt si io atent aici, sper sa va gasesc in vreo seara !
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Bine ai venit. Urmaresti threadul si o sa afli ce, cum si cand. Daca tot nu esti lamurit sau nu sti locatia YM la unu din noi sau PM.

          P.S. Nu ne intalnim si noi odata ( fara masinute ) la o cana de vin fiert ? ( Pun pariu ca Stuke nu vine :P )

          Comment


          • Eu propun sa ne intalnim la un vin fiert ( facut din pastile sau dumnezeu stie din ce ) la patinoarul din dr taberei ca cica are ''vin bun''
            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

            Comment


            • O luam spre casa pe 16 carari

              Comment


              • OK atunci, sunt numai ochi, va urez o seara calduroasa tuturor !
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Ma nu cu pastile ca ai dureri de cap
                  stie crisneg de unu numit "TULBUREL"
                  e medicament pe burta goala

                  Comment


                  • Apropo v-as mai intreba inca ceva, daca masina nu este tunata as putea sa vin a intalnirile voastre?
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Trebuie sa ai neaparat un tuning mioritic cu semnu naic in luneta.
                      On , crezi ca toti care vin la intalniri au masinile modifcate ?
                      poti sa vi cu toata masina stock , numai sa vi.

                      Comment


                      • Adevarat ... Si eu sunt toti aia ) ... A mea e cea mai stock ... Singurul "tuning" sa zic asa e CB-ul care l-am activat si ledul din plafoniera care l-am pus ( folosesc mult lumine ) + aparatorile de noroi si aparotirele pasajelor care le tin in casa ... E prea mare noroiul pe ea ca sa le pun acuma ...

                        Comment


                        • A ta Silviule ,e mai stock decat cea iesita de pe poarta fabricii dar te primim si asa ca ne esti simpatic Sper ca stii de gluma ;)
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Si-a mea e tot cam stock numai ca i-am pus leduri albastre la bord, apropo masina am luat-o in august anul curent, e sh, si mai avea pe ea paravanturi si aparatori de noroi + un mp3 sony explode 4x52 furat intre timp din fata bisericii ) (va dau cuvantul de onoare)
                            Apropo io am dat 5800 pe luata cu 40.000 km, din 2006, si unii prieteni ma tot bat la cap ca m-am cam tepuit ; io-s tare multumit de ea, dar as vrea sa ascult si parerile voastre
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Depinde de dotari.. Pretul nu e foarte rau.. E mai degraba un pret realist
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • Pai ce sa-ti spun este Laureatul de 1.6, mereu nu-l tin minte, dar spre deosebire de ambition -> lipseste abs, geamuri electrice spate si cam atat.
                                Apropo cand mi-au furat cd-playerul nenorocitii astia mi-au zgariat fatada aceea de plastic argintie de pe consola centrala -> am fost la un centru de dezmembrari si mi-au cerut 100 ron pe piesa -> ma puteti indruma in alta parte ca sincer mi s-a parut cam scumpeanu ? La dealer inca nu m-am interesat.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google