Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataFOF View Post
    este frig , este cancer .
    nu este benzina , nu este interes.
    Interes este.
    Probleme financiare(benzina) si mai este si frigul si zapada.
    Sau la uni dupa o zi de munca nu mai iese seara cum se iesea vara.
    Bafta LCB
    B 51 PWW - Loganist.

    Comment


    • da la shaormi aveti de benzina

      Comment


      • as dori sa fac o mica mare propunere pt intalnirea fulger de maine seara sa fie la piata constitutiei ? ce ziceti se poate ? ca doar maine e vineri si e sf de saptamana... hai sa vad doritori

        Comment


        • n-ar fi urat dar e un vant acolo
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • si niste "munţi" mari de zapada
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • miroase cumva a lasitate sau frica? un vant sau un munte de zapada ne ameninta pe noi?suntem chiar niste fricosi, ne este frica de aeru rece? hai adevaratiii oamenii mainile sus pt maine seara ;)

              Comment


              • cred ca ar trebui sa fi mai ponderat in ceea ce tastezi aici. are dreptate mateo, e multa zapada. pana se topeste multumiti-va cu carol

                Comment


                • hai am deschis o mica cutie a pandorei
                  Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                  Comment


                  • Originally posted by beaubere View Post
                    miroase cumva a lasitate sau frica? un vant sau un munte de zapada ne ameninta pe noi?suntem chiar niste fricosi, ne este frica de aeru rece?
                    simplu...da

                    Comment


                    • nu stiu ce cred alti dar eu stiu sigur ca iarna trecuta era tot frig si venea lumea...si era tot criza si mai ce vreti voi sa invocati...eu cred ca e vb de un singur lucru...lipsa de interes!
                      Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                      Comment


                      • hai mai ca nu este vorba nici de lasitate , nici de intreres , nici de ... ce motive mai cautati voi ... pur si simplu FRIGUL ... fata de iarna trecuta ... acum este mai frig ... cum o sa vina cat de cat caldura ... cu siguranta ca se vor umple parcarile de loganari si nu numai .
                        si inca ceva... motorina 6 lei in cazul meu ... deci mai rarut ca este mai dragut , pentru buzunar
                        vineri , adica maine... ramane carol , constitutiei bate vantul , rece ... munti de zapada

                        @neo , daca mai tii minte , cand noi ne intalneam , mai erau si alte cluburi , masini prezente .. acum in fiecare vineri , nu suntem decat noi ... deci " interesul " este scazut se pare prin toate cluburile auto ...

                        sa vina caldurica... si se schimba situatia

                        Comment


                        • deci pana la urma tot la combustibil s`a ajuns )
                          pan` si matheo cu a lui gaz vine din ce in ce mai rar

                          Comment


                          • Ia mai lasati vrajelile astea cu iesit pe nu stiu unde, carol in fiecare vineri pana trecere iarna iar apoi sun plaza sau helin la barfa(in ambele cazuri)!!!

                            Eu de exemplu daca ma pui sa intru pe unde e zapada ... acolo raman! Deci nu toti au masini de fabrica!

                            p.s: Maine prezent ... dupa 22:00!
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu nu inteleg ce sens are sa inghetam in Carol ca apoi sa mergem la Helin sau in Sun.

                              De ce nu putem sa facem intalnirea direct in Helin pentru cine doreste si Sun la fel.

                              Nu vad rostul sa mergem sa inghetam jumatate de ora in Carol ca apoi sa ne mutam o parte in Helin si o parte sau toti in Sun.

                              Eu propun sa ne intalnim direct in Sun ca oricum acum 2 saptamani am mers toti in Sun.

                              Deci ne vedem direct in Sun ?
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • pentru ca nu toata lumea vine in Sun sau helin , si pentru ca nu toata lumea are probleme cu frigul.

                                haideti sa nu ne mai vedem propiile interese , ne intalnim la carol , cine vrea sta, cine nu , sun , helin etc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google