Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @FOF: Lumea a imbatranit, criza a venit, unde dreaq sunt intalnirile care faceam aproximativ 50-100 km pe seara "hai kiss, hai timisoara, hai zoo, hai o shaorma, etc." aveam activitate, atunci parca nu conta nimic pentru nimeni, acum avem o intalnire monotona de vro 4-5 luni incoace, VOI NU V-ATI PLICTISIT? EU PROPUN O PLIMBARE IN BUCURESTIUL MINUNAT IN SPIRIT DE TURMA, SAU HAI LA O DISTRACTIE EVENTUAL UN PINPONG, BILIARD, O CHESTIE FUN.
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • caldura le va rezolva pe toate.
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • La mine e lipsa de interes si-n plus, nici nu va suport !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Originally posted by MCD View Post
          @FOF: Lumea a imbatranit, criza a venit, unde dreaq sunt intalnirile care faceam aproximativ 50-100 km pe seara "hai kiss, hai timisoara, hai zoo, hai o shaorma, etc." aveam activitate, atunci parca nu conta nimic pentru nimeni, acum avem o intalnire monotona de vro 4-5 luni incoace, VOI NU V-ATI PLICTISIT? EU PROPUN O PLIMBARE IN BUCURESTIUL MINUNAT IN SPIRIT DE TURMA, SAU HAI LA O DISTRACTIE EVENTUAL UN PINPONG, BILIARD, O CHESTIE FUN.
          ia`o usor
          imbatranim toti , ca asa este genetica omului
          criza a fost si v`a fi in continuare la noi ,ca asa e romanul , criza criza domnle.
          au apus vremurile cand alergam dupa tot felul de activitati , asta din cauza ca nu prea mai sunt ,doar la policolor unde vine militia ca la fast food , restul care fac , o fac intre ei.

          eu am mai propus de cateva ori , hai sa ne strangem si sa mai vizitam loganisti din alte orase . (inghesuiala in masini sa iesim ok la carburant)

          Comment


          • eu sunt de acord cu plecarile pe la alti prin apropiere...fof-ule hai propune ceva
            Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

            Comment


            • Diseara prezent.

              Comment


              • si eu ! ca tot nu va suport ............. !!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Membri noi se primesc la intalnirile fulger?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahahhaha....nu, membrii noi sunt sictiriti plus ca exista o norma de inaltime.

                    Comment


                    • sunteti off topic
                      sigpic

                      Comment


                      • 21:30 - 21:45

                        Prezent sa va salut si eu. Asadar, eu, posibil si-un pechinez => un membru si jumatate noi!

                        Rise & shine pt primavara fulgerelor!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • dau si eu o fuga...

                          Comment


                          • Prezent in seara aceasta.
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • deci carol ramane orele 21.00 si mai incolo ;) eu imi asum fapta de a fi prezent ;)

                              Comment


                              • Ajung si eu!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google