Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si noroc ma ca sanatate au avut si cei de pe TITANIC si ce au facut cu ea.noroc si pe ei tata

    Comment


    • Facem lista pentru Brasov?
      1.laur
      2.

      Comment


      • prezent WRC

        Comment


        • Brasov? Ce brasov? Care ie faza cu brasovul?


          sigpic

          Comment


          • prezent si eu pe lista de BV
            wrc
            pregatest termosul cu ceva tulburel cald in el,la noi este super oferta pentru baietii 10 ron paharu...hehehehe
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • 10 ... sa-nnebunesc ... de bani aia imi iau 2 sticle de vodka de-ti cant tricoloru.

              Comment


              • sarumana mult.. cred ca vin si eu la brasov.. daca aveti loc si pt mine
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Salut baietii.....Spun si eu La Multi Ani Sarbatoritului.......multe multe succese.......salutari tuturor
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu prezent ! masina goala..care vrea , sa faca cerere scrisa.

                    Comment


                    • Radem, glumim ... da eu sunt in Ploiesti cum facem ... cica as vrea sa vin si eu ... Vreu sa stiu si eu cam pe la ce ora si daca ati fi dispusi sa ne intalnim pe drum ? ( primul punct care-l avem in comun e centru ploiestiului ... anume podul care face legatura cu DN72 )

                      Comment


                      • Fac tot posibilul sa vin si eu la Brasov. Dar, dati si voi mai multe detalii, la ce ora se pleaca, de unde se pleaca, cat se sta, cate masini suntem...etc

                        Maine am sa stiu sigur daca reusesc sa vin sau nu.



                        L.E. am gasit topicul dedicat plecarii....cred ca am sa gasesc acolo informatiile necesare.
                        Last edited by gionik; 19 December 2008, 00:07.
                        sigpic

                        Comment


                        • DISEARA CET? o sa ma hotarasc si.. poate ma luati si pe mine intr-o masina
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • baaaaaaaaaaa, voi v-ati dereglat? Omu' e trist, face 3 ani cu consoarta, se apropie de punctul final, nenorocirea, cutremurul (adica maritisul) si voi ii ziceti "la multi ani"? Ce oameni, dom'le...




                            Glumeam.



                            Toate cele bune Bezme, salut-o si pe domnisoara Bezme din partea noastra














                            Si ceva detalii despre BV? Ca nu stiu nimic... Un PM ceva? Va rooooog

                            Diseara la CET
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • La multi ani Bezme si sa fi fericit alaturi de prietena.........
                              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                              Comment


                              • La Multi Ani Bezme ... Esti constient ca acuma tre sa ne inviti la nunta ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google