Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne vedem diseara la kiss pe la ora 21?se mai baga cineva?
    Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

    Comment


    • eu ma bag

      Comment


      • mai vine cineva la un fulger la kiss?eu prezent pe la 21:15
        Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

        Comment


        • cred ca dau si eu o tura
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • va salut baieti, am trecut (dar cu alta treaba, nu ne cunoastem inca face to face) prin tineretului sambata si erati cativa dintre voi stransi acolo langa platou de la sala polivalenta, si am ras de unu dintre voi ca nu prea aveam loc sa trec ca era fff aglomerat cu ziua copilului si a strigat cineva din grup "faceti bah loc ca are Logan " sa inteleg ca daca aveam bmw imi umpleati frigideru...imi pare rau ca nu am putut opri sa ne cunoastem...data viitoare...bafta baieti

            Comment


            • esti tipul care avea antena de statie pe masina?
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • da, eu sunt

                Comment


                • Originally posted by cata89ro2000 View Post
                  va salut baieti, am trecut (dar cu alta treaba, nu ne cunoastem inca face to face) prin tineretului sambata si erati cativa dintre voi stransi acolo langa platou de la sala polivalenta, si am ras de unu dintre voi ca nu prea aveam loc sa trec ca era fff aglomerat cu ziua copilului si a strigat cineva din grup "faceti bah loc ca are Logan " sa inteleg ca daca aveam bmw imi umpleati frigideru...imi pare rau ca nu am putut opri sa ne cunoastem...data viitoare...bafta baieti
                  asa ca ai primit doar salata.... data viitoare curaj ca nu te mananca nimeni!

                  Comment


                  • @ghiaurul: bre dar matale ai traversat sa ajungi la febletea mea? Ma simt flatat!
                    "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                    Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                    Comment


                    • se prezinta doritori pentru diseara?

                      Comment


                      • daca mai sare lume vin si eu

                        Comment


                        • Cred ca ajung si eu...
                          "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                          Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                          Comment


                          • iese cineva diseara ? hai ca e racoare, nu ploua ...

                            Comment


                            • as da o tura....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google