Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da tu de unde sti cum arata si cum arata acum ?

    Comment


    • 1.6 remapat vs 1.4 remapat (pozitii aprinse) uiiiiuuuuuu DOAMNEEEE








      Logan 1.4 full & alte alea VS. Logan 16v stock.Plecare din a 2-a de la 2000 rpm. , 1.4 dat blana iar 16v cu schimbare de treapta la 4500 rpm. .


      Ce caterinca era si in parcarea la Kiss, vara cand in parcare se juca tenis iar altii faceau liniute intr-una)... ultimul clip e criminal... tipic bobina))).

      Edit: apropo, acum e plin de Loganuri stock la intalniri, nu mai e ca inainte, plin de HaRcuisti.
      Last edited by aleXpeed; 15 January 2013, 00:45. Reason: Automerged Doublepost
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • m`a batut viteza baa !

        Comment


        • De cand zic ca mergem la Domenii la nu stiu ce shaorma ai zis tu ca fac nebunii aia, cu bucati de friptura-n lipie ... sa facem un fulgerica acolo, 2-3 membri ca asa e frumos mai nou.

          Mai stii in noaptea aia cand mergeam spre curse in Chitila, era Bobina cu tine in Focus de era sa omoare un MCV plin cu gabori la cedeaza trecerea?? Eram in spatele vostru in intersectia aia dupa ce incurcasem drumul... vremuri ma, degeaba bocim.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            da tu de unde sti cum arata si cum arata acum ?
            Din poze O stii pe aia ? Daca pozele ar vorbi...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by aleXpeed View Post
              De cand zic ca mergem la Domenii la nu stiu ce shaorma ai zis tu ca fac nebunii aia, cu bucati de friptura-n lipie ... sa facem un fulgerica acolo, 2-3 membri ca asa e frumos mai nou.

              Mai stii in noaptea aia cand mergeam spre curse in Chitila, era Bobina cu tine in Focus de era sa omoare un MCV plin cu gabori la cedeaza trecerea?? Eram in spatele vostru in intersectia aia dupa ce incurcasem drumul... vremuri ma, degeaba bocim.
              lasa ma ca mergem la vara cand e cald, stam frumos pe kiss si te duc la shaormeria aia, e buna buna, n`ai mai pus gura pe vreo shaoraca d`asta pan` acuma, garantat.
              n`ai cum sa uiti momentele astea )

              Bgy, e bine daca doar din poze

              Comment


              • Din pacate diferenta dintre acum si atunci dupa umila mea parere este ca nu se mai atrag membrii noi.
                Prin vorbele si sarcasmul emanat prin aceste postari, de "drag" vine lumea la intalniri

                Dupa postul de sub mine am modificat
                Last edited by bGy; 15 January 2013, 01:34.
                sigpic

                Comment


                • este ? ai gasit tu diferenta acuma, doar din cauza asta nu ai pus tu anvelopa de la intalniri.
                  Nu sti nimic despre acest subiect.

                  bag si eu cateva clipuri




                  Last edited by CataFOF; 15 January 2013, 01:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by matheo66c View Post
                    Rupti ?!
                    Sunt inca intregi ... Pot fi si purtati daca ma mai trage cineva )



                    Asta e si va ramane cireasa de pe tort. Apare in film si Emil ( B11EML ) ... cel care a luat look-ul BFF-ului cand a fost dezmembrat

                    Comment


                    • ehe , noi am scapat de amenda, loganisti cu idei, am mituit paznicu sa putem "dormii" in depozit

                      Comment


                      • Am stat pana la 3 noaptea vreo 15 Loganuri pe camp). Jocker abia devenise tatic in ziua aia parca.

                        Crisneg plecase pe jos spre casa prin curtile celorlalte firme pe riscul lui dupa ce ca stia ca au caini.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • da era ziua in care devenise tatic..era euforic rau)) am fost cu el si am vb cu paznicul....a fost tare spre dimineata cand am iesit din ascunzatoare crezand ca suntem printre ultimii care plecam si cand colo ieseau masini din toate depozitele pe unde se ascunsesera motociclistii care au fugit pe camp..aia care au putut...intradevar de NEUITAT.
                          Sau la munte Cataline cand ai rupt cablul de la ABS cu lanturile...cand urcam spre cota 1400 )))

                          Comment


                          • Mah,,,AMINTIRILE NE CHINUIESC si ne rascolesc.
                            Mai bine deschidem un thread separat in care sa povestim amintirile clubului.
                            Ii spunem asa..Amintiri De Neuitat LCB.
                            Acolo punem poze,videoclipuri,etc si poate asa mai reinviem spiritul acestui club care moare din pacate usor,usor.
                            Last edited by Ivan Marian; 15 January 2013, 13:50.

                            Comment


                            • Va mai recunoasteti? http://www.youtube.com/watch?v=WX_lA6RTmyY ))) mai ales filmaciosul

                              Comment


                              • Da da da ... Ikea

                                @Ivan Marian: Nu clubul moare, ci lumea auto ... inainte lumea iesea, se plimba, la Kiss vara nu aveai loc unde sa arunci un ac. Sa nu mai zic de cei cu masini de sute de cai putere care privesc de sus pe toti, gen uite-l si pe amaratu ala cu loganu. ROMANIA ... ok nu a avut mamica cu taticu bani sa imi ia EVO, da asta nu inseamna ca nu sunt pasionat.

                                P.S. http://www.youtube.com/watch?v=DS6evSHY2ZQ ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google