Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde ramane pana la urma intalneala ?? kiss???
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • da.. kiss la 10 ... e ok ?

      Comment


      • la kiss la 10
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • la kiss la 10
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • k la kiss la 10)
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Cica azi pe la piata C.A. Rosetti ... vad un logan bleumarin cu spinnere din targ vitan ce se invarteau de zori ... cand trec prin fata lui ce numar crezi ca avea ... B-84-MCD ... Si ma gandeam ... unde esti Dane sa-i dai foc lu asta

              Comment


              • k , prezent la 10 la kiss

                Comment


                • dc nu ai sunat silviu.......)
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Imi pare rau ca am avut parte de o intalnire fulger asa scurta

                    Comment


                    • Nu tie trebuie sa iti para rau ...ci lu ala
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Ce s-a intamplat ...

                        Aseara eu cica am ramas ca sa dorm sa fiu odihnit pentru ziua de azi ... da azi in 10 minute am terminat examenul ... deci ... am pierdut seara aiurea ... ramane azi la Polivalenta.

                        Comment


                        • l-a lovit 1 pe laur aseara in drum spre CET.....si ca sa vezi era si beat.........c-am asta s-a intamplat aseara cu laur
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • dane si nu l ai controlat pe la coaste?
                            merita cu varf si n desat
                            Last edited by darksid3; 24 January 2009, 13:18. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • danut ma provoca din mers, cum sa se mai dea jos si la ala...
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • bezme tot sufletist a rams de cand il stiu yo.o sa vina si clipa mea

                                bezme......tu ma provocai nu yo pe tine
                                Last edited by MCD; 25 January 2009, 03:03. Reason: Automerged Doublepost
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google