Balarii De Bucuresti ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balarii De Bucuresti ...

    Thread in care putem sa aberam care cum vrem ( incepand de la Buna dimineata vecine pana la bah sa te *** ca m-ai lovit azi pe trecerea de pietoni ... Bene da fara injuratura sau macar sa o cenzureze ( asta ca sa nu te cenzureze moderatorul pe tine ) ) ... Continuam:

    Daca tot ne-am "prostit" si iesim in fiecare seara + am inceput sa facem magarii ( cine mah ... Noi ? .... Neah, despre alti iESTE vorba ... ) hai sa ne "prostim" complet. Ce-ar fi sa mergem la un PAINTBALL ... Sa ne distram cu varf si indesat ... Ceva frumos organizat intr-un weekend ... Teren avem in mijlocul Bucurestiului bila costa 25 bani, asta inseamna 25 RON 100 bile ( MINIM 100 BILE DE OM ... Daca se vrea mai multe se poate cumpara ) ... Sa inlocuim odata intalnirea de la Polivalenta cu un joc de Paintball sau poate o sambata seara pe racoare ( are nocturna terenul ).

  • #2
    Buna ideea. Cica balarii. Bine vere, tu ai cerut-o, daca vrei in boscheti, in boscheti ti-o dam. Bila. Nu altceva
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #3
      Vai ... Ce kinky suna "in boscheti ti-o dam" ... Ii speriam pe toti cu afirmatiile dastea ... Cine stie ce or crede oamenii ca se intampla pe la intalnirile alea ... Bine ca ai scris bila ...

      Comment


      • #4
        Aici pot sa zic " buna ziua ! "

        Comment


        • #5
          Da :P ... Poti sa zici orice ... Si sa te vaiti ca vanzatorul de la magazinu x de pe strada y a fost naspa sau fura ... ORICE :P

          Comment


          • #6
            Balarii bla bla bla bla bla )
            in curand o MARE Surpriza cu masina mea!


            balarii balarii etc etc bla bla

            Comment


            • #7
              Si a mea imi face surprize pe zi ce trece ... Zici ca are gaura in rezervor ...

              Comment


              • #8
                Originally posted by WLW View Post
                Balarii bla bla bla bla bla )
                in curand o MARE Surpriza cu masina mea!


                balarii balarii etc etc bla bla
                Cam cat de curand? Cam cat de mare surpriza?

                @SilviuB Ii speriem....Sau poate asa or sa vina mai multi....Cine stie? Kinky sh*t!!


                sigpic

                Comment


                • #9
                  Am fost sa schimb si eu uleiul la marcus si alea de la receptie erau cam tupeieste
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #10
                    Va salut de la 1.000km(sau aproape) ce faceti fratilor??? Ce mai e pe la bucuresti? ceva nou de stiut>? SI cateva cadre dacia...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      E foarte cald esti in grecia?
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #12
                        Dap e cald , dar e mai bine decat cum e in bucuresti , dap in grecia in Kiato mai ezact Zilele astea ma duc s-a imi iau ceva bun ptr masina))).....Si la bucuresti cum e cald?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Neah ... La noi e bene ... Abia acuma am venit cu saniuta de afara ... Maine ma duc cu placa si bobul ... In seara asta vreu sa construiesc un omulet

                          Comment


                          • #14
                            Pentru omul de zapada, eu ma ofer cu un morcov mare, tinar si viguros.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nu lasam omul la greu ,mergem cu totii sa l ajutam
                              tigaie aduc eu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google