Loganistii Bucuresteni pleaca la munte (si Nu Numai)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganistii Bucuresteni pleaca la munte (si Nu Numai)

    Cei care sunt interesati sa mearga la munte,pe partie,in drumetii sau doar sa admire muntele si zapada sunt rugati sa posteze aici!!!
    Cei care merg ii rog sa ne dea niste detalii:daca merg cu masina propie,cate persoane merg etc(sa putem sa ne organizam si noi,sa nu mergem 12 masini si 15 pers).Plecarea va avea loc sambata de la polivalenta(plecam direct de la intanlire).
    7
    De abia astept!
    57.14%
    4
    Poate data viitoare!
    42.86%
    3

    The poll is expired.

    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

  • #2
    Pai si nu spuneti si incotro mergeti?

    Comment


    • #3
      Eu va recomand sa mergeti si spre Moroieni, prin Targoviste si se ajunge pe acolo si-n Sinaia...Va garantez ca e un traseu f liber si demential ca priveliste
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        Pai nu avem o locatie exacta....In principiu o luam spre predeal sau mai sus....Unde e zapada mai mare!Verificam vineri prognoza meteo si postam locatia exacta.
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • #5
          Eu ma bag. Merg cu masina plina.

          Comment


          • #6
            Stuke, chiar e foarte buna ideea......
            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

            Comment


            • #7
              Pai stuke face treaba asta deja de 2 sapt.

              Trebuie spus ca nu se organizeaza nimic dpdv al cazarii, doar se face plimbare, sanius, bataie cu zapada, ceai/vin fiert si papanasi si intoarcere... Eventual si disco.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #8
                Exact.Te bagi Dany?

                Comment


                • #9
                  Daca treceti pe la Moroieni da-ti un buzz.Eu stau langa Moroieni si as vrea sa merg si eu cu voi.))

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Stuke View Post
                    Cei care sunt interesati sa mearga la munte,pe partie,in drumetii sau doar sa admire muntele si zapada sunt rugati sa posteze aici!!!
                    Cei care merg ii rog sa ne dea niste detalii:daca merg cu masina propie,cate persoane merg etc(sa putem sa ne organizam si noi,sa nu mergem 12 masini si 15 pers).Plecarea va avea loc sambata de la polivalenta(plecam direct de la intanlire).
                    Foarte bine stuke !
                    Asa te vreau....Fi capitanu` nostru.
                    locatie o stabilim ori la intalnire...ori cu o zi inainte.(zic eu)
                    Hai...Sa facem suta de fiinte

                    Comment


                    • #11
                      Daca veti in Brasov atunci anuntati-ma pt ca duminica avem intalnire si poate veniti si voi. Va asteptam.
                      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                      Comment


                      • #12
                        Ma bag si eu, depinde cit de mult muncesc simbata
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Vin si eu sambata.. 2 locuri ca sunt mare!
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • #14
                            O sa stabilim toate detaliile maine sau poimaine.Eu in principiu o sa am masina plina,trebuie sa stiu cine mai vine si are masina plina sau goala,vine cu masina sau ca pasager.
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • #15
                              Cu regret anunt ca sambata nu mai merg....Motive personale,dar in principiu raman fara masina(intra in service maine)!
                              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google