Sigla Logan Club Bucuresti , Sugestii Si Poze ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla Logan Club Bucuresti , Sugestii Si Poze ...

    sa incep primul , sper sa nu fie o idee prea simpla dar Logan Club Bucuresti sau LCB cred ca poti fi amestecate sau suprapuse in asa fel incat sa iasa ceva placut ochiului .

    nu vreau pareri contra sau pro , doar alte sugestii ,care vor fi discutate la urmatoarea intalnire.

    Spor la treaba , si lasati imaginatia sa curga

  • #2
    O idee buna sa scriem LCB ....ca o adaugare pun 2 poze ..prima are legatura cu pasiunea pt masini mie aia mi-a placut , a doua e mai simpla, ...macar e un inceput..:(la ambele poze scrisul se poate modifica)
    Attached Files
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Dupa cum stiti, la intalnire am discutat si despre o sigla care sa reprezinte un Logan schitat, din cateva linii.....am cautat pe forum, si am gasit poza asta, si aceasta schita, este folosita pt tricouri si suporti de numere Logan Club.
      Am atasat poza, pt a avea o idee la ce ma refer, iar cineva care se pricepe poate sa mai lucreze la aceasta schita....evident....este doar o parere personala....oricum se va face ceva ce isi doreste toata lumea.

      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mi se pare ca aceasta sigla e folosita de LoganClub Iasi sau Cluj.

        Eu am zis sa facem ceva de gunul.
        Attached Files
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #5
          bravo. un inceput bun si la voi. pacat ca nu o sa aveti sigle pe 1 martie, dar e bine ca v-ati apucat de proiect. felicitari si bafta la crearea unei sigle care sa va reprezinte
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Corect SDP-ule, daca este folosita, nu o mai putem folosi.....oricum, eu nu ma refeream neaparat la aceas sigla, ci la ceva in genul aleia. Oricum cele 2 variante postate de tine, mi se par ok, doar sa gasim si pe cineva care sa le puna la punct, dupa care sa gasim unde sa le facem color. Cred ca dupa ce se vor posta mai multe variante, va trebui sa facem un POLL si sa supunem la vot, cateva variante mai reusite, dupa care cineva priceput sa finiseze varianta aleasa, dupa care mai ramane producerea stickerului castigator.

            P.S. Multumim aline pt aprecieri, si noi speram sa finalizam proiectul cat mai repede, dar stii tu...treaba facuta in graba, de obicei nu iese bine....asa ca usor usor se va rezolva si asta.

            Last edited by gionik; 15 February 2009, 13:46.
            sigpic

            Comment


            • #7
              ca sa ma inscriu de exemplu in logan club bucuresti cum ar trebui sa procedez?
              Last edited by crisneg; 19 February 2009, 17:34.
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • #8
                Marian, pur si simplu trebuie sa vii la intalnirea din fiecare sambata de la Polivalenta de la ora 3 dupamiaza.....
                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                Comment


                • #9
                  Nu trebuie sa faci mare lucru sa mai vii pe la intalniri ssi cam atat.

                  Nu sunt eu in masura sa iti spun da oricum nu iti cere nimeni nici un ban si nici nu o sa castigii bani sau alte bunuri ci doar sfaturi si distractie.
                  Last edited by crisneg; 19 February 2009, 17:34. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    Ms.mult de informatie,azi e tarziu nu mai am cand sa ajung da sambata viitoare daca suntem sanatoasi si e bine...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • #11
                      Discutati si voi pe privat aceste chestii sau pe threadul cu intalnirile Logan Club Bucuresti..
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        salut ..imi place modelu care l-ai evidentiat gionik..e AUTENTIC..si fff FRUMOS..insa cred ca da mai bine fara...www.loganclub.ro ..de aceeaa avem logo pe fata ..la parbriz votez pentru schita... alte sugestii sau modele...e binevenit.

                        Comment


                        • #13
                          Salutare si eu sunt pentru schita lui Gionik e ok si originala cu scrisul cred ca e prea lung, nu ar merge doar Logan Club Bucuresti sau doar LCB si atat?

                          Comment


                          • #14
                            cam asa , mai ramane sa stabilim culoarea
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              Pai asta e folosita deja....nu putem sa facem ceva mai original?ca duar suntem capitala.....
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google