Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aia nu trageau. Erau pe post de hostese
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • fitofagul, crap chinezesc ala nu pune botul , il iei doar la japca!

      Comment


      • Ne pregatim pentru START-ul celei de-a 2-a etape a CNIA

        In perioada 16-17 iunie 2012, la Carrefour Colentina - Bucuresti, va asteptam pentru a va incuraja favoritii!
        Anuntam un numar mare de concurenti, printre care si dl. Christian Ciocan, care s-a "indragostit la prima vedere" de acest sport.
        Va vom intampina cu aceeasi voie buna si elemente surpriza din partea pilotilor, cu care, speram noi, v-am obisnuit deja!

        Avem si noi 3 reprezentanti:

        - Dsign;
        - Golanul - ZIF;
        - Viperutzu (sa speram ca-si pune masina la punct si reuseste sa participe).

        Sa ne reamintim de Etapa 1:

        Attached Files
        Last edited by roxana22; 7 June 2012, 14:04.
        Event planner

        Comment


        • roxana eu ma anunt prezent dar vreau sa facem cumva ca toti cei din logan club sa putem parca in interioru tzarcului, data trecuta am fost pe langa...

          Comment


          • si eu prezeeent

            La Romexpo weekend'ul acesta nu participa nimeni ?
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • La Baneasa s-a putut parca destul de aproape de locul desfasurarii evenimentului, chiar in zona incercuita de gardul protector... Trebuia sa-mi spuneti!

              La Carrefour Colentina, parcarea este mai mica, nu pot promite o apropiere de zona pilotilor, deoarece ne trebuie spatiu pentru echipa tehnica, in cazul in care este nevoie...

              Singurul meu sfat este sa veniti mai devreme (voi anunta eu ora inceperii, probabil un 10:00) - sambata, 16 iunie => antrenamente cronometrate, duminica, 17 iunie => concursul + premierea acestei etape - nu am cum sa impiedic lumea sa vina la cumparaturi, fiindu-ne alocat un anumit spatiu pentru buna desfasurare a competitiei!

              Sper sa intelegeti ca nu este cu rea vointa, dar pastram legatura si, dupa ce se stabileste traseul, poate pot face ceva

              Dany, legat de Romexpo, nu sunt in masura sa raspund, dat fiind faptul ca nu ma ocup de organizare!

              Eu va astept in numar cat mai mare, aceasta fiind ultima etapa la Bucuresti, pana la finala, din toamna, a CNIA 2012!
              Last edited by roxana22; 7 June 2012, 22:52.
              Event planner

              Comment


              • eu sunt prezent si la romexpo si la colentina!

                Comment


                • adevarul ca iti trebuie masina la 2 metrii de tine, raceste daca sta singura parcare prin apropiere

                  Comment


                  • Duminica de la ce ora incepe?

                    Comment


                    • Originally posted by CataFOF View Post
                      adevarul ca iti trebuie masina la 2 metrii de tine, raceste daca sta singura parcare prin apropiere
                      baiatul are berea la rece!noi ce bem?

                      Comment


                      • Cam de la ora 10:00 incepe atat sambata, cat si duminica!

                        * Daca intervin modificari in privinta orei, va voi anunta!
                        Event planner

                        Comment


                        • ROMEXPO 09-06-2012 pentru cei interesati! http://fastupload.ro/1e5250b71758b96...d3e8addc2.html

                          ROMEXPO 10-06-2012! la alegere ptr toata lumea! se alege si se sterge!
                          Last edited by CataFOF; 11 June 2012, 09:58.

                          Comment


                          • Mie-mi zice: NOT FOUND...
                            Event planner

                            Comment


                            • Si mie la fel. Pana la remediere cateva de la mine cu respect pentru proprietari si scuze ca nu am cerut acordul lui "Fuguletz" si "Jokeru" pentru poze dar nu era nimeni pe acolo.
                              Attached Files
                              sigpic
                              Batranu'

                              Comment


                              • dezarhivatile pe rand, le-am testat si merg! daca nu va descurcati spuneti um mess!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google