Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa fie toti cocalarii pe acolo ... daca e intrarea libera !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • Taxa la intrare pentru locatie ... 10 lei plus 2 reguli de bun simt !!!
      1. faci gratar nu arunci pe jos sau lasi resturi in urma , la intrare o sa vi se dea saci de gunoi le stivuim frumos ca sa avem locul curat si pentru urmatoarele evenimente.
      2. cine consuma alcool nu mai are voie sa se mai dea la liniutze sau sa se invarte cu masina nu vrem sa avem incidente nedorite

      Comment


      • Geo ... regulilea aste probabil ca or sa fie respectate doar de oamenii de bun simt ! Gandeste-te cand or sa vina toti "racerii" din zonele de pe acolo cand aud ca se fac curse, ce haos o sa iasa pe acolo ! E parerea mea doar ...
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Dny-ule iti e frica ca esti prea low si nu te mai poti da ? )

          Comment


          • eu oricum o sa fiu la alt eveniment weekend-ul aceesta ...
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • aici c.am are dreptate dny.
              o sa fie plin de taraneti cu tot felul de toroape.

              Comment


              • Campionatul National de Indemanare Auto 2014

                Prima etapa are loc in Bucuresti in parcarea Fashion House Outlet Centre Militari

                27 aprilie intreorele 10:30 - 17:30

                Etapa 1
                Detalii> http://www.gtautoclub.ro/etapa-1-2014/

                Conectează-te la Facebook ÅŸi începe să postezi ÅŸi să iei legătura cu prietenii, cu familia ÅŸi cu cei pe care-i cunoÅŸti.

                Comment


                • Uliiuuu mama !

                  Comment


                  • Radut Motorsport, BucureÈ™ti. 32.259 de aprecieri · 39 discută despre asta. Rally, Racing, Hillclimb & MotorSport car preparation.


                    Rally Dream Team – Expozitie masini de curse in Plaza Romania 23-27 aprilie

                    Rally Dream Team este echipa campioana en titre in Campionatul National de Viteza in Coasta (HillClimb) din Romania.

                    Cele doua masini, Mitsubishi Lacer EVO 9 de 500 de cai putere, vor fi expuse in perioada 23-27 aprilie in Rotonda din Plaza Romania, partener al echipei campioane.
                    Masinile sunt special preparate pentru competitiile de viteza in coasta si va asteapta sa le vizitati!

                    In fiecare seara vor avea loc evenimente, tombole cu premii si sesiuni de fotografiere. Copiii si nu numai, vor primi carduri de colectie cu autografele pilotilor si premii surpriza din partea partenerilor echipei. Pilotii Rally Dream Team, Lucian Radut si Ciprian Ciobotaru vor discuta cu publicul despre motorsportul din Romania si vor acorda mini sesiuni de consultanta in defensive driving sau pilotaj sportiv.

                    Vizitatorii vor afla detalii interesante despre competitiile de automobilism sportiv din Romania si se vor delecta in weekend-ul 26-27 aprilie cu demonstratii de indemanare auto. Pasionatii vor castiga la tombole curse ca si copiloti in demonstratiile auto pentru a simti adrenalina de la bordul unei masini de competitie.

                    Partenerii din Plaza Romania vor oferi vouchere de cumparaturi pentru cei care fac fotografii cu masinile si le posteaza imediat pe retelele de socializare.

                    “Sustin motorsportul romanesc!”
                    — la Plaza Romania.

                    Comment


                    • De 1 mai la mare?

                      Cazare (la sonykel) in Eforie Sud - 50 lei camera dubla/tripla. Sunt disponibile 18 camere cu baie proprie.

                      Comment


                      • Eu o sa merg ... cu cazarea nu stiu inca sigur pe unde o sa stau !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Foarte posibil sa vin si eu pe 2 si 3.

                          Comment


                          • Daca sunt doritori pentru 10-11 Mai la Tulcea , poate tinem legatura.
                            Suntem deja 2 masini...
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • Prezent si eu sambata si duminica cu pitiku,grasu teroare si un prieten,2 camere una cu pat mare pentru grasu....
                              sigpic

                              Comment


                              • Inca odata revin cu intrebarea daca sunt doritori pentru la Tulcea weekendul asta.
                                Suntem 2 masini si 4 oameni , mai sunt 2 locuri libere (100ron toata treaba, motorina + cazare)
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google