Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu m-am putut abtine...tre sa o vedeti si voi.
    JOCKERE....te vad asa peste vreun an :
    Home&deco, retete culinare, gradinarit, informatii utile si servicii pentru acasa. Tot ce ai nevoie pentru un camin fericit!
    Last edited by crisneg; 31 March 2009, 02:52. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • FFFFFF tare pustiul !!!

      sigpic

      Comment


      • Ce caterinca)))) le are ...

        Comment


        • nu am sonor la calculator....pe ce danseaza pustiu, pe nirvana sau sorinel????

          Comment


          • ))))) sa dea domnu Cristinele. ce tare e piciul : house house )
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • nu se inteleg prea bine versurile....dar e o melodie straina....turceasca as crede
              oricum....tareeeee ))
              Last edited by crisneg; 31 March 2009, 18:55. Reason: Automerged Doublepost
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • din episoadele cu crisneg... revin

                in primul rand am omis o poza.. pt completarea seriei "un mmmm moldovean"
                am sa rog pe cineva sa ma ajute..


                in al doilea rand..
                convorbire.. sambata pe la ora..23:30.. cand eram la munte.. ma odihneam.. suna crisneg care.. citez: "bai bezme.. unde ma duc sa f** si eu pe una in masina cu peisaj frumos? dau niste exemple.. casa popurului.. malul unui lac.."
                Iar crisneg imi da replica fatala!: "spune unde sa ma duc in colentina.. caci nu am benzina deloc si nici bani" in momentul ala.. mi-a cazut telefonul din mana de ras.. deci nu ma puteam abtine.. oricum.. ca un prieten bun ce sunt.. l-am ajutat!


                in al treilea rand..
                dupa.. episodul campina.. ce sa fac.. l-am invitat la vila sa pape gratar.. las pozele sa vorbeasca!

                credeti-ma mi-ar fi placut sa fac mai multe poze.. dar imi era foarte foame!
                Attached Files
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Bun asa .....Va mai astept pe la noi ;) De data asta intr-un numar cat mai mare Bafta si la cat mai multe intalniri !!

                  Comment


                  • Uite cine are bani pe criza asta..eu nu mai stiu cum sa pacalesc foame dupa o zii pe alta si baietii mananca gratare)
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Bezmee zi dat mecu pe o friptura mai in sange?
                      Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                      Comment


                      • Vineri 1 MAI ne deplasam si noi la mare ?

                        Comment


                        • dat dat )

                          De azi inainte nu voi mai posta nici o discutie cu crisneg pe forum ca se pare ca avem SIFONARI! in rest numa bine
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • LA MULTI ANI BEZME !!!! Sa cresti mare si sanatos ... multa bafta in continuare.

                            Comment


                            • ms frumoss

                              acum am vazut.. BZM freak ))
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • LA MULTI ANI PANARAMA CE ESTI.
                                uite ce zi frumoasa ai
                                LOGAN CLUB BUCURESTI iti ureaza multi ani fericiti si sanatosi alaturi de noi si cei iubiti
                                Last edited by crisneg; 5 April 2009, 15:00. Reason: Automerged Doublepost
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google