Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eh ziceam si eu sa fim macar 5 masini !!! daca sunt mai multe cu atat mai bine ... mutam fulgerul bucurestean in pitesti :P

    pai presupun ca fiind fulger o sa fie seara , si in cursul saptamanii , presupun ca daca se pleaca pe la un 20:00 seara in max o ora si unpic suntem acolo !

    Comment


    • M-as baga si eu la un fulger la Pitesti

      Comment


      • din cate am vb eu cu bik , ei au fulgerul in general miercurea la ora 21:00 .
        oricum..cand ne strangem cateva masini...il sun , sa se monteze si ei acolo.
        hai....poate mergem chiar saptamana asta.

        Comment


        • Ideea.....fff interesanta.....nu am ce zice, dar totusi...in timpul saptamanii????Cati nu muncesc a2a zi? Oricum ai da-o....ajungi acasa, in patutul cald tot pe la un 1-2 cred....
          Recunosc, si pe mine ma tenteaza, mai ales din cauza originalitatii, dar ma mai gandesc sa vad daca imi permit sa fiu robot la munca a2a zi.

          sigpic

          Comment


          • Si pe mine m-ar tenta......In schimb aveti dreptate cam toti. Facem cam o ora, strangem minim 5 masini , andreea zice ca intalnirea e pe la vreo 21 si gionika pune cireasa - mergem capie la serviciu a doua zi.
            Dar totusi tentatia tine . Facem un pic de atmosfera
            Last edited by Eu4yas; 5 May 2009, 23:23. Reason: Automerged Doublepost
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • andreea , e cam din scurt saptamana asta ...

              Comment


              • Eu am propus , acum vedem cum o finalizam.
                Ei au asa , miercurea fulger(seara de la 21) , sambata intalnire la pitesti , duminica intalnire la mioveni. (astea se tin ziua). toate astea sunt oficiale.
                dar cred ca se poate aranja si o alta intalnire fulger intr`o zi.
                totul e sa ne hotaram noi sa intram la fulgerica al lor..sa le zicem ca nu putem in curs. sapt. ca e problema cu serviciile.
                S`ar putea aranja un fulger in week pe seara la ei.

                Comment


                • o vineri sau sambata de la polivalenta direct la ei ;)

                  Comment


                  • ramane de vazut...hai sa asteptam si restul colegilor sa vedem ce si cum.

                    Comment


                    • Sunt de acord cu skandal, intr-o sambata plecam direct dupa intalnirea de la polivalenta.....
                      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                      Comment


                      • e buna ideea ! asa afla toti despre ce e vorba si poate vin mai multi ;)
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • oricum , daca e sa plecam dupa intalnire intr`o sambata , le spunem la care sunt acolo..si cine stie....poate se baga majoritatea

                          Comment


                          • stabilim data pentru mioveni ... la fulger?

                            ----------------------------------------------------------------------------------

                            si citez pe gionik ... Salutare oameni!! Dupa cum unii dintre voi deja stiti, pe data de 14-iunie-2009 - Duminica, in Jud. Arges, va avea loc o alta intalnire regionala.
                            In legatura cu aceasta intalnire, este deschis un thread, unde cluburile au inceput sa faca listele cu participanti: http://www.loganclub.ro/forum/region...ighlight=arges

                            Stiu ca este devreme inca....mai este 1 luna jumatate pana atunci, dar evident, e bine sa mai discutam din timp, despre una, alta.....pt a pune detaliile la punct. Ar fi fff frumos, daca pana la data respectiva reusim sa ne strangem macar cati am fost la Brasov, daca nu mai multi.
                            Pana acum, doar andreea13 a confirmat prezenta.
                            Recomandarea mea, este sa incepem o lista aici, si sa updatam periodic lista pe thread-ul dedicat intalnirii.

                            Logan Club Bucuresti

                            Logan Club Bucuresti:
                            1. Andreea13 ( 2 pers.) - 1 masina
                            2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
                            3.
                            4.

                            revin cu fulgerul din mioveni ...

                            Duminica 17 mai 2009 , ora de plecare din bucuresti 13:00 , din parcarea praktiker din militari in drum spre autostrada bucuresti-pitesti.

                            fulger pitesti , 17 mai 2009 , ora 13:00
                            1.skandal
                            2.FOF
                            3...........
                            Last edited by skandal; 12 May 2009, 14:05. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • vezi ca mai e o luna pana la regionala
                              Hai baieti , strangem randurile pt pitesti ?

                              Comment


                              • eu nu servesc.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google