LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai baietii ca aveti masini frumoaseee ! :P
    Cat mai multe la viitoarele intalniri
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Pt urmatoarea intalnire care va fi vineri la ora 20 in parcarea de la xxl rog pe cei care vor sa vina sa se treaca prezenti pe lista care o voi deschide acum.
      1.Gabisuditubuzau
      2.

      Poate pe la 20.30-21 dam si o tura de orash in coloana.
      Sa vad daca pot comanda niste stickere pt mine sapt viitoare.Daca mai vrea cineva sa spuna ca sa stiu cate trebuie sa comand.

      Comment


      • 1. Gabisuditubuzau
        2. Bz_26_zzz a.K.A. Serginho

        Comment


        • 1. Gabisuditubuzau
          2. Bz_26_zzz a.K.A. Serginho
          3. Mythica

          Comment


          • Ce naiba ma??? Doar 3 suntem care venim? Alex,Drone,BogGSM,MAC,ce faceti in seara asta ? Sau vreti sa ne faceti o surpriza sa ne gasim acolo?

            Comment


            • Eu ajung in buzau in seara asta pe la 21:15, daca e sa fiti prin preajma numarul meu este 0766686624.

              Comment


              • Salut, in seara asta ajung si eu ...

                gabisuditubuzau vreau si eu sticker , vorbim in seara asta

                Comment


                • Ce greu a fost.Ai vazut ca s-a rezolvat?De acum va starngeti si faceti un obicei.Cand mai vin la buzau si poate faceti una mai speciala ca eu ajung vinerea seara si plec duminica dimineata.Mai vorbim.In rest tineti-o tot asa
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • Si daca ploua ce facem baieti ?

                    Comment


                    • Originally posted by Madalyn Boss View Post
                      Si daca ploua ce facem baieti ?
                      Liniutze . . . Vruuuum

                      Comment


                      • Originally posted by bz_26_zzz View Post
                        Liniutze . . . Vruuuum
                        Si vine Politiaaaaa....Si-mi ia toata marfaaaa! (astea se canta ;P)

                        Mie-mi place iarna sa ma joc cu frana de mana (vaaaai ce frumos se poate intoarce pe o suprafata lunecoasa!)

                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • Originally posted by Madalyn Boss View Post
                          Si daca ploua ce facem baieti ?
                          un alt raspuns....Mergem la spataru in padure si facem drifturi pe iarba uda ;) o idee buna , zic eu )

                          Comment


                          • Am ceva treaba in seara asta, dar o sa incerc sa trec pe acolo.
                            .
                            http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                            Comment


                            • Din cei anuntati nu a ajuns nimeni ... Am fost doar 2 persoane neanuntate ...

                              Comment


                              • Imi pare rau, dar nu am putut ajunge. Data viitoare nu o sa se mai intample

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google