LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @LOGAN CLUB BUZAU-Maine ajung si eu in zona Buzau. Vrem sa meregem la Manastirea Ciolanu si pe la vulcanii noroiosi si poate si la Sarata Monteoru.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Am "bagat" duminica, 8 septembrie a.C. Un traseu SARATA MONTEORU- VULCANII NOROIOSI -MANASTIREA CIOLANU-CALARASI, vreo 400 km, cu ocoliri pentru ca la Vernesti era o competitie auto (sau moto?) si ne-a deviat rutiera. Una peste alta, foarte frumos desi obositor. Poate data viitoare o sa ne intalnim...
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Mă bag şi eu, vreau şi eu la întâlniri!

        Comment


        • Din pacate nu prea ai cu cine :p daca vrei ne intalnim prin buzau...Sa vorbim, ca incingem un pic rotile, etc....Ma anunti

          Comment


          • Salutare si eu sunt nou p aici si m-ar interesa cand or sa mai fie intalniri la buzau deocamdata nu am masina (doar pe a lui taicamiu)dar nu e problema mai am ceva de asteptat nu foarte mult si o sa devin si eu un loganist in putere.

            Comment


            • Pai intai sa se anunte cine vrea sa participe si apoi organizam si o intalnire...Pana acum am fi 3 persoane

              marcian, myke si eu

              Comment


              • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                sigpic

                Comment


                • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • Invitatie

                    VA rugam a va anunta prezenta.
                    Attached Files
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • ZZZ..Hai strange oamenii si facem inca o intalnire...Dar partea nasoala e ca a inceput facutatea si lumea va fi din nou plecata.

                      Comment


                      • Nu prea mai merge acum....Buzaul parca nu e prea activ pe forum pe aici :p loganurile sunt pe cale de disparitie in buZau )

                        Comment


                        • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

                          Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                          Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                          Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                          Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                          Cu stima
                          Echipa Logan CLub Iasi
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • B]Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009[/b]

                            Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                            Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                            Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                            Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                            Cu stima
                            Echipa Logan CLub Iasi
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Salutari de la logan club mioveni
                              mai am nevoie de cateva voturi ca sa intru in primii 3 finalisti la concursul *******
                              cine vrea sa voteze poate sa acceseze www.*******.Ro la concursul superstarcar in top 10 loganul rosu b-16-ygi
                              cel mai simplu

                              Comment


                              • Salut, adresa mea de mess este perady, sunt din buzau, cine vrea sa ma bage in mess-ul lui sa specifice ca este membru logan-club

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google